Zmartwychwstały Chrystus nie zostawia nas samych. Przypomina nam o tym obchodzona dzisiaj w Kościele Niedziela Miłosierdzia Bożego. Miłosierny Jezus przygarniający nas do siebie, odpuszczający nam nasze grzechy, obdarza nas pokojem. Uczniowie uradowali się, widząc Zmartwychwstałego. A czy ja czekam na Jezusa z wiarą w Jego Miłosierną miłość? Kolekta przeznaczona jest na cele Caritas archidiecezji. Bóg zapłać.

Dzisiaj o godz. 15.00 odmówimy koronkę do Miłosierdzia Bożego i po niej od razu odprawimy Nieszpory. Również dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.

2. W poniedziałek 24.04 i w czwartek 27.04 o godz. 18.45 spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i Rodziców. W poniedziałek przypada uroczystość św. Wojciecha Biskupa, głównego patrona Polski.

We wtorek przypada święto św. Marka Ewangelisty. Jest to dzień modlitwy o urodzaje i błogosławieństwo Boże w pracy. W tym dniu zgromadzimy się o godz. 17.30 przy krzyżu na rogu ulic Wolności i Kościelnej, gdzie odprawimy nabożeństwo i w procesji udamy się do kościoła na Mszę wieczorną. Serdecznie zapraszamy do udziału. Po Mszy wieczornej nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zapraszamy

W czwartek o godz. 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.

W piątek o 16.15 spowiedź i o 16.30 Msza św. szkolna. O godz. 21.00 nabożeństwo Nocnej Adoracji Wynagradzającej.

W sobotę przypada święto św. Katarzyny Sieneńskiej. Również obchodzimy Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego. O godz. 9.00 Msza na ul. Szczęść Boże. Od godz. 17.30 okazja do spowiedzi dla wszystkich.

Przyszłą niedzielę będziemy obchodzić jako Niedzielę Biblijną.