Uczniowie otrzymali Ducha Świętego wraz z nakazem wyjścia do ludzi z Dobrą Nowiną. Duch Święty ma moc otworzenia drzwi do naszych serc, uzdrowienia naszych lęków i przepełnienia nas radością z bliskiej obecności Boga, którą będziemy chcieli dzielić się z innymi. Dziś możemy zyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie hymnu „Przybądź Duchu Stworzycielu” i spełnienie zwykłych warunków odpustu.
Kolekta przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji. Po mszach przed kościołem zbiórka na pomoc Syryjskiej rodzinie z Aleppo, którą nasza parafia otoczyła opieką. Za ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Dzisiaj nabożeństwo czerwcowe o godz. 16.00. W tygodniu po Mszy wieczornej. O godz. 17.30 Dzień Skupienia dla Narzeczonych.

W poniedziałek obchodzimy Święto NMP Matki Kościoła. O godz. 20.00 Wspólnotowa Modlitwa Spontaniczna. Zapraszamy Wszystkich chętnych.

We wtorek nowenna do MB Nieustającej Pomocy na nabożeństwie czerwcowym. .

W czwartek przypada Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Adoracja i okazja do spowiedzi od godz. 17.30. O 18.45 druga część Nauk Przedmałżeńskich.

W piątek o godz. 16.15 – spowiedź dla dzieci, a o godz. 16.30 msza św. szkolna.

W sobotę o godz. 9.00 Msza św. na ul. Szczęść Boże. Okazja do spowiedzi od 17.30. O godz. 19.00 na salkach Nauki Chrzcielne.

Za tydzień w Uroczystość Najświętszej Trójcy kolekta na Wydział Teologiczny UŚ.

Zachęcamy do zgłaszania kandydatów do Rady Parafialnej.

Są jeszcze miejsca na pielgrzymkę na Święty Krzyż i do Kałkowa-Godowa w dniach 19- 20.06. Zapisanych prosimy o wpłacanie należności. W cenie przejazd, nocleg, obiadokolacja i ubezpieczenie. Zachęcamy.

Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych na rok 2018. Prośmy w intencjach naszych najbliższych. Pamiętajmy o naszych zmarłych.

Pielgrzymka dzieci komunijnych w najbliższą sobotę – wyjazd o godz. 8.00, powrót ok. godz. 17.00. Prosimy zabrać stroje komunijne. W kancelarii parafialnej są do odebrania zdjęcia dzieci komunijnych. Zapraszamy rodziców.