Dobro, które jest naszym udziałem, przekazywane dalej rośnie, ubogaca zarówno innych, jak i nas samych. To jest niejako nasze zobowiązanie do dzielenia się z innymi tym, co otrzymaliśmy. I to wszystkim: miłością, radością, życzliwością, naszym czasem a nawet swoją wiarą.
Dzisiejsza kolekta specjalna przeznaczona jest na fundusz remontowy naszej parafii – malowanie kościoła. Bóg zapłać.

Dzisiaj o godz. 16.00 naboż. do Serca Pana Jezusa. W oktawie Bożego Ciała o godz.17.30, a od piątku po Mszy św. wieczornej.

Dzisiaj Dzieci Maryi będą po mszach będą częstować domowym ciastem. Zebrane ofiary przeznaczają na rekolekcje wakacyjne. Zachęcamy do wspierania.

W poniedziałek wyrusza pielgrzymka do Kałkowa i Godowa oraz na Św. Krzyż. Wyjazd o godz. 7.00. W związku z tym w poniedziałek i wtorek kancelaria parafialna nieczynna.

We wtorek nowenna do NMP Nieustającej Pomocy w ramach nabożeństwa.

W piątek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. O godz. 21.00 nabożeństwo Nocnej Adoracji Wynagradzającej.

W sobotę przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Od godz. 17.30 okazja do spowiedzi.

Dobiega końca rok szkolny i katechetyczny. Zapraszamy do spowiedzi dzieci i młodzież w czwartek o godz.16.30 W piątek o godz. 8.00 odprawimy Uroczystą Mszę św. dziękczynną dla dzieci i młodzieży na zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy również Rodziców.

Zachęcamy Rodziców wysyłających dzieci na kolonie i obozy letnie, by kierowali do kierownictwa sformułowane na piśmie żądanie, aby ich dzieciom umożliwiono spełnianie praktyk religijnych, a szczególnie udział w niedzielnej Mszy św.

Poradnia Życia Rodzinnego dla narzeczonych będzie 29 czerwca o godz. 18.00