Bóg bez wątpienia kocha każdego z nas. Idąc za Jezusem uczymy się, jak nie stawiać trudności na pierwszym miejscu i z prostotą serca widzieć dobroć Boga pomimo zła, którego doświadczamy.
Kolekta na potrzeby naszej parafii. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Dzisiaj o godz. 16.00 zapraszamy na Nieszpory.

W tym tygodniu przypada:
– we wtorek święto św. Benedykta, patrona Europy
– w środę wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu
– w czwartek wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
– w sobotę wspomnienie św. Bonawentury

We wtorek Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy

W czwartek – Dzień Fatimski. Rozpoczniemy o 17.40 rozśpiewaniem ku czci Matki Bożej. Po Mszy Różaniec i procesja z figurą M.B. i relikwiami św. Pastuszków wokół kościoła. Serdecznie zapraszamy.

W sobotę od godz. 17.30 okazja do spowiedzi.

W sobotę 15 lipca razem z parafią św. Józefa organizujemy ślubowaną pielgrzymkę do Piekar Śląskich. Dla osób starszych będzie autokar o godz. 8.45 z parafii św. Józefa. Msza św. w Bazylice Piekarskiej o godz. 10.00. Zapisy na autokar w parafii św. Józefa do środy włącznie. Powrót nastąpi po nabożeństwie do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00. Koszt wyjazdu 15 zł.

W poniedziałek 17 lipca przypada w naszej parafii coroczna wieczna adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpocznie się po Mszy św. o godz. 8.00, a zakończy się uroczystym błogosławieństwem przed Mszą o godz. 18.00. Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian na osobiste spotkanie z Chrystusem Eucharystycznym i zachęcamy do zarezerwowania sobie czasu.