Słowo, które sieje Chrystus, jest nam bardzo potrzebne na drodze do życia wiecznego. Czy moje serce jest glebą żyzną, żeby ziarno mogło w nim wydać plon stokrotny, czy chociaż trzydziestokrotny? Czy jest na tyle stałe, by słowo mogło zapuścić korzenie?
Kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Za złożone ofiary składamy Bóg zapłać.

Dzisiaj o godz. 16.00 Nieszpory. Zapraszamy serdecznie.

Jutro – w poniedziałek 17 lipca przypada w naszej parafii coroczna wieczna adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpocznie się po Mszy św. o godz. 8.00, a zakończy się uroczystym błogosławieństwem przed Mszą o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian na osobiste spotkanie z Chrystusem Eucharystycznym. Propozycja adoracji ulicami:
8.30 – Szczęść Boże, Bujoczka,
9.30 – Starowiejska, Janasa, Plac Chopina,
10.30 – Mickiewicza,
11.30 – Kościelna, Staszica, Promienna, Porębska,
12.30 – Nałkowskiej,
13.30 – Norwida,
14.30 – Wolności,
16.00 – Wieniawskiego,
17.00 – Curie-Skłodowskiej, Ligonia, Macieja, Miarki, Mielęckiego, Miłosza, Morcinka, Sieronia, Smołki, Żeleńskiego..

We wtorek zapraszamy czcicieli Matki Bożej Nieustającej Pomocy na Nowennę.

W czwartek od 17.30 Adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi. O 18.00 Poradnia Życia Rodzinnego dla Narzeczonych.

W sobotę wspominamy św. Marię Magdalenę. Od 17.30 spowiedź św.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy brali udział w Ślubowanej Pielgrzymce do Piekar. Niech Bóg Wam to wynagrodzi, a Matka Najświętsza wyprosi potrzebne łaski.

Z ofiar tegorocznych dzieci Wczesnokomunijnych została odnowiona – pozłocona puszka do Komunii. Ofiary dzieci I – Komunijnych zostały dołączone do funduszu, z którego zostanie zakupiony dla kościoła sprzęt multimedialny. Bardzo dziękujemy.