Duszpasterze

W naszej parafii posługiwali:

2016
ks. Marcin Maszczyk
∗ 25.08.1974

w naszej parafii: 2015 – obecnie
ks. Marcin Szkatuła

w naszej parafii: 2015 – obecnie
2015
ks. Tomasz Stolarski
∗ 18.01.1980 Wodzisław Śląski
święcenia prezbiteratu: 13.05.2006 Katowice
w naszej parafii: 2012 – 2015
ks. Przemysław Nowak
∗ 01.06.1987
święcenia prezbiteratu: 12.05.2012 Katowice
w naszej parafii: 2012 – 2015
2014
2013
2012
ks. Marek Konsek
∗ 14.11.1968 Rybnik
święcenia prezbiteratu: 13.05.1995 Katowice
w naszej parafii: 2008 – 2012
ks. Mariusz Dronszczyk
∗ 14.02.1976
święcenia prezbiteratu: 12.05.2001 Katowice
w naszej parafii: 2011 – 2012
2011
ks. Piotr Makosz

święcenia prezbiteratu:13.05.1995 Katowice
w naszej parafii: 2008 – 2011
2010
2009
2008
ks. Waldemar Szlachetka
mgr. teologii
∗ 8.01.1979 Jastrzębie
święcenia prezbiteratu: 15 maja 2004 Katowice
† 11 listopad 2013
w naszej parafii: 2007 – 2008
ks. Jan Pietryga
mgr lic. teologii
∗ 19.06.1968 Tarnowskie Góry
święcenia prezbiteratu: 13.05.1995 Katowice
w naszej parafii: 2004 – 2008
2007
ks. Marcin Leszczyński
mgr. teologii
∗ 30.03.1979 Wodzisław
święcenia prezbiteratu: 15.05.2004 Katowice
w naszej parafii: 2004 – 2007
2006
2005
2004
ks. Adam Żemła
mgr teologii
∗ 13.07.1965 Pszczyna
święcenia prezbiteratu: 16.05.1992 Katowice
w naszej parafii: 2000 – 2004
ks. Krzysztof Jasek
mgr teologii
∗ 3.03.1965 Rybnik
święcenia prezbiteratu: 11.05.1991 Katowice
w naszej parafii: 1999 – 2004
2003
2002
2001
2000
ks. Janusz Stanik
mgr teologii
∗ 30.01.1957 Knurów
święcenia prezbiteratu: 31.03.1983 Katowice
† 7 września 2005 roku zmarł w 23 roku kapłaństwa
w naszej parafii: 1998 – 2000
1999
ks. Mirosław Krzyżowski
mgr lic. teologii
∗ 22.06.1968 Czuchów
święcenia prezbiteratu: 14.05.1994 Katowice
w naszej parafii: 1994 – 1999
1998
ks. Piotr Borkowy
∗ 30.04.1953 Nowy Bytom
święcenia prezbiteratu: 08.04.1982 Katowice
w naszej parafii: 1994-1998
1997
1996
1995
1994
ks. Piotr Szewczyk
mgr teologii
∗ 09.04.1955 Siemianowice Śląskie
święcenia prezbiteratu: 31.03.1983 Katowice
w naszej parafii: 1990 – 1994
ks. Szczepan Wilczek
mgr lic. teologii
∗ 25.12.1960 Przyszowice
święcenia prezbiteratu: 27.03.1986 Katowice
w naszej parafii: 1992 – 1994
1993
1992
ks. Jerzy Słota
mgr teologii
∗ 30.09.1958 Piekary Śląskie
święcenia prezbiteratu: 19.04.1984 Katowice
w naszej parafii: 1991 – 1992
1991
ks. Józef Panek
mgr lic. teologii
∗ 12.01.1957 Bieruń Stary
święcenia prezbiteratu: 31.03.1983 Katowice
w naszej parafii: 1987 – 1991
1990
ks. Andrzej Fojcik
∗ 03.10.1951 Wielopole
święcenia prezbiteratu: 15.04.1976 Katowice
w naszej parafii: 1990
1989
ks. Roman Pilosz
w naszej parafii: 1987 – 1989
1988
1987

∗ – urodził się
† – zmarł
święcenia prezbiteratu