Miłość Boga obdarza śmiertelnego człowieka nieśmiertelnością. Dlatego radość wielkanocna jest głównym tonem, którym drga życie chrześcijanina. Jezus żyje, a Bóg nas kocha. Ufajmy! Bądźmy ludźmi nadziei! Dziś rozpoczynamy Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Zachęcamy do szczególnej lektury Pisma Świętego. Kolekta na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać.

Dzisiaj o godz. 16.00 odprawimy Nieszpory. Serdecznie zapraszamy

W poniedziałek przypada święto św. Józefa Rzemieślnika. Rozpoczniemy nabożeństwa majowe które będziemy odprawiać codziennie o godz.17.30 a w niedziele o godz. 16.00. W tym dniu o godz. 20.00 zapraszamy wszystkich chętnych na Wspólnotową Modlitwę Spontaniczną.

We wtorek nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zapraszamy.

W środę przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze św. o godz.:7.00, 8.00, 9.30 i 18.00. Na wszystkich mszach modlimy się za naszą Ojczyznę i Miasto.

W I czwartek wspominamy św. Floriana, patrona archidiecezji. O godz. 7.30 nabożeństwo o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz w intencji duchowieństwa i służby kościelnej.

W I piątek o godz. 7.30 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa
– o godz. 8.00 msza św. do Serca Pana Jezusa
– o godz. 16.00 spowiedź dla dzieci klas 3 i 4
– o godz. 16.30 msza św. szkolna

W I sobotę przypada Święto św. Apostołów Filipa i Jakuba. O godz. 7.30 nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP z modlitwą różańcową. Od godz. 9.00 odwiedzimy chorych. Prosimy o zgłoszenia.

Na przyszłą niedzielę Parafia św. Józefa obchodzi swój odpust . W tym dniu nasi mali parafianie przystąpią na Mszy św. o godz. 9.30 do Wczesnej Komunii św. Nabożeństwo majowe i eucharystyczne o godz. 15.00. W tym dniu przeżywamy Niedzielę Dobrego Pasterza – Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Kolekta w tym dniu na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach.