Dzisiejsza Niedziela Dobrego Pasterza przypomina nam, że kiedy idziemy za Jezusem, nie braknie nam niczego, żeby osiągnąć zbawienie. Jezus zna nas i chce dobra każdego. Nie musimy już błądzić. Przy Jezusie jesteśmy bezpieczni. On przyszedł, aby dać nam życie. Kolekta na potrzeby WŚSD w Katowicach; za ofiary – szczere Bóg zapłać.

Nabożeństwo majowe wyjątkowo dzisiaj o godz. 15.00 . Poprowadzą je dzieci Wczesnokomunijne, które przystąpiły do I Komunii św.

W tygodniu Nabożeństwa Majowe o godz. 17.30. Zapraszamy.

W poniedziałek przypada uroczystość św. Stanisława bpa, głównego patrona Polski. O godz. 20.00 zapraszamy na Wieczorną Modlitwę Wspólnotową.

We wtorek zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W czwartek o godz. 18.45 obowiązkowa próba dla dzieci i rodziców przed I Komunią św.

W piątek
– o godz. 16.15 spowiedź dla dzieci
– o godz. 16.30 msza św. szkolna

W sobotę dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. mają spowiedź św.: o 9.00 klasy II i o 10.00 klasy III. O godz. 17.30 okazja do Spowiedzi św. dla rodziców i rodzin. W tym dniu o godz. 11.00 zapraszamy rodziców dzieci komunijnych do pomocy w posprzątaniu obejścia kościoła, a o 19.15 do dekorowania kościoła na uroczystość komunijną. W tym dniu przypada 100 rocznica Objawień Fatimskich. O godz. 17.15 rozpoczniemy nabożeństwo fatimskie połączone z nabożeństwem majowym, następnie msza św. i procesja z figurą i relikwiami błogosławionych pastuszków. O godz. 17.00 śpiewać będziemy pieśni ku czci Matki Bożej Fatimskiej.

W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 9.30 dzieci z klas II przystąpią do I Komunii św. Prosimy o zarezerwowanie miejsc w ławkach dla rodziców i krewnych. Dziękujemy za wyrozumiałość. Nabożeństwo Eucharystyczne z Nabożeństwem majowym o godz.15.00.