Wyrazem naszej wiary w Boga, w Rzeczywistość, której nie widzimy, jest zachowywanie przykazań otrzymanych od Niego. W ten sposób także mówimy Bogu: „Kocham Cię”. Kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Za ofiarę składamy Bóg zapłać.

Dzisiaj Młodzież Oazowa organizuje przy parafii akcję „Zabierz ciasto na niedzielę”. Nabywając ciasto wspomagamy ich wyjazd na rekolekcje oazowe. Zachęcamy.

Nabożeństwo majowe o godz. 16.00. Zapraszamy. Od czwartku do soboty o 17.30.

W poniedziałek, wtorek i w środę przypadają Dni Krzyżowe, w czasie których modlić się będziemy o dobre urodzaje i o błogosławieństwo dla każdej pracy.
W poniedziałek nabożeństwo o godz. 17.15 przy krzyżu na Ogródkach działkowych przy ul. Wolności. Po nabożeństwie procesja do kościoła. Zapraszamy wszystkich Parafian, szczególnie dzieci w strojach komunijnych i poczty sztandarowe.
We wtorek o 17.30 nabożeństwo przy krzyżu obok kościoła.
W środę o 17.15 odprawimy nabożeństwo przy krzyżu na ulicy Bujoczka obok przystanku autobusowego. Prosimy o udekorowanie krzyży. W poniedziałek kancelaria czynna do godz. 17.00.

Wg zarządzenia ks. Arcybiskupa, w związku z kończącą się kadencją Rad Parafialnych, w zgodzie z regulaminem wyborów uprasza się Parafian o zgłaszanie kandydatów do Rady Parafialnej do dnia 8 VI. 11 VI przedstawimy listę kandydatów. 18 VI wybory. Członków Rady Parafialnej obecnej kadencji zapraszamy na spotkanie w poniedziałek 22 maja o godz. 19.00 na probostwo.

We wtorek Nowenna do MB Nieustającej Pomocy po Mszy wieczornej.

W piątek rozpoczynamy nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego. O godz.16.15 spowiedź św. dla dzieci. O 16.30 Msza św. szkolna. O godz. 21.00 Nabożeństwo Nocnej Adoracji Wynagradzającej.

W sobotę o godz. 17.30 okazja do spowiedzi św. Szczególnie zapraszamy mężczyzn i młodzieńców, którzy pielgrzymują do Piekar.

Na przyszłą niedzielę – w Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – przypada pielgrzymka mężów i młodzieńców do M.B. Piekarskiej. W naszej parafii – o godzinie 5.30 nabożeństwo i wymarsz do Piekar. W tym dniu kolekta na budujący się kościół p.w. M.B. Fatimskiej w Katowicach -Piotrowicach, któremu to dziełu nasza parafia patronuje.

W tym roku Boże Ciało przypada 15 czerwca. Przejdziemy trasą nową – ulicami: Morcinka, Bujoczka, Szczęść Boże. Po zakończeniu procesji na placu osiedlowym przy Szczęść Boże 62c zostanie odprawiona Msza Św.
W najbliższy wtorek o 19.00 spotkanie odpowiedzialnych za budowanie ołtarzy. Zapraszamy delegacje Oazy Rodzin, Oazy młodzieżowej oraz chętnych do pomocy mieszkańców ul. Szczęść Boże.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w dniach 19 – 20.06 (pon .i wt.) organizujemy Pielgrzymkę na Święty Krzyż oraz do Kałkowa – Godowa. Zapisy – z numerem PESEL w zakrystii i kancelarii. Zapraszamy.