Eucharystia znaczy dziękczynienie. Niech udział w tej Mszy św. będzie wyrazem naszej wdzięczności Bogu za Jego dary. Przeżywając Dzień Papieski, dziękujmy za dar świętego Jana Pawła II, za świadectwo jego wiary i orędownictwo w niebie. Dzisiejsza kolekta na potrzeby naszej parafii. Za ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. Po mszach św. zbierane są przed kościołem ofiary na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

Dzisiaj o godz. 16.00 Nabożeństwo Różańcowe. Zapraszamy. O godz. 17.30 rozpocznie się Dzień Skupienia dla narzeczonych.

We wtorek w czasie nabożeństwa różańcowego modlitwy do MB Nieustającej Pomocy.

W czwartek o 19.00 Nauki Przedmałżeńskie

W piątek wspomnienie błog. Honorata Koźmińskiego. O godz. 16.15 spowiedź dla dzieci a o 16.30 – msza św. szkolna. W tym dniu ostatni w tym roku Dzień Fatimski. O godz. 17.15 odmówimy różaniec Fatimski, następnie msza św., a po niej procesja dookoła Kościoła.

W sobotę od 17.30 okazja do spowiedzi. Msza św. na ul. Szczęść Boże będzie dopiero w sobotę 21.10.

W przyszłą niedzielę po mszach młodzież będzie częstować kremówkami papieskimi. W ten sposób wspieramy ich rekolekcje oazowe. Będzie można również honorowo oddać krew.

Składamy serdeczne podziękowanie za liczny udział w uroczystości odpustowej. Dziękujemy za przystrojenie kościoła, Bóg zapłać orkiestrze i pocztom sztandarowym, oraz wszystkim, którzy włączyli się w uświetnienie uroczystości.