Chrystus wstępując do nieba nie opuścił nas. Jest z nami każdego dnia. Nie wystarczy przypominać sobie o Bogu w niedzielę. Chrystus jest naszą nadzieją. Podzielmy się z innymi Dobrą Nowiną przez świadectwo codziennego życia. Kolekta na potrzeby naszej parafii – za ofiarę Bóg zapłać.

Nabożeństwo eucharystyczne z majowym wyjątkowo dzisiaj o godz. 15.00 . Poprowadzą je dzieci klas II i III, które przystąpiły do I Komunii św.
Dzisiaj po Mszy wieczornej rozpoczniemy nabożeństwo fatimskie z procesją z figurą i relikwiami błogosławionych pastuszków. O godz. 18.40 śpiewać będziemy pieśni ku czci Matki Bożej Fatimskiej.

We wtorek Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w ramach majowego. W tygodniu nabożeństwa majowe o godz. 17.30.

W piątek po porannej Mszy św. Spotkanie Herbatka u Tadka.
O 16.15 spowiedź dla dzieci, a o 16.30 – Msza św. w intencji dzieci klas III i IV z okazji rocznicy I Komunii św. Dzieci odnowią przyrzeczenia. Zapraszamy także rodziców. Nie trzeba zabierać strojów komunijnych.

W sobotę o godz. 9.00 Msza św. na ulicy Szczęść Boże, a o 19.00 nauki chrzcielne. W tym dniu urodziny obchodzi ks. Abp Wiktor Skworc. Pamiętajmy w modlitwie

Za tydzień przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Trwa nowenna przed tą uroczystością. W tym dniu Młodzież Oazowa organizuje przy parafii akcję „Zabierz ciasto na niedzielę”. Nabywając ciasto wspomagamy ich wyjazd na rekolekcje oazowe. Zachęcamy.

Wyjazd dzieci pierwszokomunijnych na pielgrzymkę do Rud Raciborskich w sobotę o godzinie 8.30. Zabieramy stroje komunijne. Powrót w godzinach popołudniowych.

17 i 24 maja w naszej parafii odbędą się Nauki Przedmałżeńskie, a w niedzielę 20 maja o godz. 17.30 Dzień Skupienia dla Narzeczonych. Zainteresowanych zapraszamy.