Każdego dnia podejmujemy decyzje mniej lub bardziej istotne dla naszego zbawienia. Jeżeli nie będziemy prosić Pana, by nas prowadził, możemy zupełnie się zagubić. Umacniajmy się Boskim Pokarmem i prośmy Boga, by uwolnił nas od złych skłonności. Dzisiaj kolekta na budujący się kościół p.w. M.B. Fatimskiej w Katowicach – Piotrowicach, któremu to dziełu nasza parafia patronuje. Witamy budowniczego – ks. Proboszcza Grzegorza Węglorza, który wygłosi homilię i zbierze ofiarę.

Dzisiaj Nabożeństwo Czerwcowe o godz. 16.00. Zapraszamy.
W tygodniu po wieczornej Mszy św. odprawiamy nabożeństwa do Serca Pana Jezusa.
Wtorkowa nowenna w ramach nabożeństwa.

W poniedziałek o 20.00 Wspólnotowa Modlitwa Spontaniczna. Zapraszamy.
W tym dniu nasza młodzież o godz. 18.00 przyjmie w parafii Św. Józefa Sakrament Bierzmowania. Polecamy ich pamięci modlitewnej.

W środę o godz. 17.40 śpiewem ku czci M.B. rozpoczniemy nabożeństwo Fatimskie. Po Mszy rozważania, modlitwa różańcowa i procesja z Figurą M.B. i relikwiami św. Hiacynty i Franciszka oraz modlitwa do NSPJ.

W czwartek o 17.30 adoracja okazja do spowiedzi.

W piątek po porannej Mszy św. Herbatka u Tadka.
O godz. 16.15 spowiedź dla dzieci, a o godz. 16.30 Msza św. szkolna

W sobotę o godz. 9.00 Msza św. na ul. Szczęść Boże. Od 17.30 okazja do spowiedzi św.

Za tydzień w niedzielę kolekta specjalna na malowanie naszego kościoła.

Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych na rok 2019. Prośmy w intencjach naszychnajbliższych. Pamiętajmy o naszych zmarłych.

W kancelarii parafialnej są do odebrania zdjęcia dzieci komunijnych. Zapraszamy rodziców.