Czy rzeczywiście wierzę, że Jezus przychodzi w Eucharystii? Pomiędzy wiarą a powątpiewaniem jest jeszcze miejsce na obojętność, która zagraża nam najbardziej. Chrystus przynosi nam Dobrą Nowinę. On naucza i uzdrawia. Nie lekceważmy sobie Jego obecności pośród nas. Kolekta na potrzeby naszej parafii. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Dzisiaj o godz. 16.00 zapraszamy na Nieszpory.

W tym tygodniu przypada:
– w środę święto św. Benedykta, patrona Europy,
– w czwartek wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu,
– w piątek wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.

We wtorek Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.

W piątek – Dzień Fatimski. Rozpoczniemy o 17.40 rozśpiewaniem ku czci Matki Bożej. Po Mszy Różaniec i procesja z figurą M.B. i relikwiami św. Pastuszków wokół kościoła. Serdecznie zapraszamy.

W sobotę od godz. 17.30 okazja do spowiedzi.

W sobotę 14 lipca razem z parafią św. Józefa organizujemy ślubowaną pielgrzymkę do Piekar Śląskich. Dla osób starszych będzie autokar o godz. 8.45 z parafii św. Józefa. Msza św. w Bazylice Piekarskiej o godz. 10.00. Zapisy na autokar w parafii św. Józefa do środy włącznie. Powrót nastąpi po nabożeństwie do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00. Koszt wyjazdu 20 zł.

Msza na ul. Szczęść Boże tydzień później – 21 lipca.

We wtorek 17 lipca przypada w naszej parafii coroczna wieczna adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpocznie się po Mszy św. o godz. 8.00, a zakończy się uroczystym błogosławieństwem przed Mszą o godz. 18.00. Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian na osobiste spotkanie z Chrystusem Eucharystycznym i zachęcamy do zarezerwowania sobie czasu.