Z radością obchodzimy dzisiaj Uroczystość Odpustową naszej parafii ku czci Matki Bożej Różańcowej. To Opatrzność daje nam różaniec jako broń i narzędzie naszych zwycięstw. Kaznodzieją odpustowym jest były wikary ks. Marcin Szkatuła, którego serdecznie witamy. Serdecznie witamy wszystkich parafian i gości, którzy przybyli na naszą uroczystość i życzymy im wielu łask Bożych za pośrednictwem naszej patronki. Kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła. Za ofiary składamy Bóg zapłać.

Nieszpory odpustowe z modlitwą różańcową o godz. 16.00, na które serdecznie zapraszamy.

W poniedziałek Msza wieczorna o godz. 16.00 na cmentarzu parafialnym. Później o 17.15 w kościele- Modlitwa różańcowa i Msza wieczorna. Kancelaria popołudniu nie będzie czynna.

Zachęcamy do licznego udziału w nabożeństwach różańcowych. Różaniec odprawiamy codziennie o godz. 17.15, a w niedzielę o godz. 16.00. Wtorkowa nowenna do Matki Bożej będzie w czasie nabożeństwa różańcowego.

W piątek o 16.15 spowiedź dla dzieci, a o godz. 16.30 Msza św. szkolna. Wcześniej – o 15.45 zapraszamy chętne dzieci do Dziecięcego Chórku Parafialnego.

W sobotę o godzinie 9.00 Msza św. na ul. Szczęść Boże. O godz. 19.00 Nauka Chrzcielna. W tym dniu o godz. 17.15 Modlitwą Różańcową rozpoczniemy ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Po Mszy rozważanie, modlitwy i procesja z Figurą M.B. i relikwiami Świętych Pastuszków.

Dzień Skupienia dla narzeczonych odbędzie się w niedzielę 21.10, a Nauki Przedmałżeńskie – w czwartki 18.10. i 25.10. Zainteresowanych zapraszamy.

Za tydzień – Dzień Papieski. Przed kościołem zbiórka na Fundusz Stypendialny. W tym dniu młodzież oazowa zaprasza na Papieskie Kremówki.