Jezus Chrystus, Król Wszechświata zaprasza nas do swego królestwa, do pojednania, do wolności od grzechu, do szczęścia. Warto zadać sobie pytanie: jakim królem jest dla nas Jezus i czym jest dla nas Jego Królestwo? Odmawiając Akt poświęcenia rodziny ludzkiej Chrystusowi Królowi można zyskać odpust zupełny. Kolekta specjalna na ogrzewanie kościoła. Za ofiary składamy Bóg zapłać.

Dziś o 16.00 modlitwa różańcowa za zmarłych zalecanych i odmówimy Akt Poświęcenia Rodziny Ludzkiej Chrystusowi Królowi.

Do piątku o godz. 7.30 odmawiamy różaniec za zmarłych zalecanych. W niedzielę – z racji kolędy – nie ma nabożeństwa popołudniowego.

Czcicieli Matki Bożej zapraszamy na Mszę św. i nowennę we wtorek o godz. 18.00.

W czwartek o godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi.

W piątek – święto św. Andrzeja Apostoła – o godz. 16.15 spowiedź dla dzieci klas 7 i 8 SP , a o godz. 16.30 msza św. szkolna.

I Sobota – o 7.30 Nabożeństwo różańcowe do Niepokalanego Serca NMP. Chorych odwiedzimy w sobotę 22.12.

W sobotę rozpoczynamy Odwiedziny Duszpasterskie. Tym razem od ulicy Szczęść Boże. Przypominamy, że plan kolędy zamieszczony jest w gablotce parafialnej oraz na stronie internetowej i gazetce „PARAFIANIN”.
W soboty i niedziele początek kolędy o godz. 14.00, w pozostałe dni o godz. 15.00.

Na przyszła niedzielę rozpoczynamy ADWENT – nowy rok liturgiczny. Zachęcamy do przygotowania symboli adwentowych: wieńca, kalendarza czy też lampionów.
Roraty tradycyjnie:
– pon.-czw.:18.00,
– pt.: 16.30,
– sob.: 8.00.
Zapraszamy.

I Niedziela Adwentu jest Niedzielą Trzeźwości. Będzie wyłożona Księga Trzeźwościowa. Zapraszamy do deklaracji na czas Oczekiwania.

Można zaopatrzyć się w kancelarii w opłatki i świece wigilijne. Przypominamy też, że ofiary ze świec przeznaczone są na biedne dzieci.

W sobotę 8 grudnia przy naszej parafii jest organizowany Jarmark Bożonarodzeniowy. Wśród atrakcji kulinaria, lokalne wyroby dzieci i dorosłych, występy artystyczne, warsztaty dla dzieci itp. Zainteresowanych włączeniem się prosimy o kontakt.