Kończy się czas naszego przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Niech słowa św. Elżbiety: ”Błogosławiona jesteś, któraś uwierzyła, że spełnią się słowa powiedziane Ci od Pana”, będą zachętą do głębokiej wiary, że Bóg wypełni swoją obietnicę naszego zbawienia. Kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła. Za ofiary składamy Bóg zapłać.

W kancelarii do nabycia opłatki i świece wigilijne.

Jutro – Wigilia. Spowiedź od 8.30 do 11.00 i od 13.00 do 15.00.
Pasterka o godz. 24.00. Kolekta na Pasterce przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia.
Młodzież Oazowa zaprasza na Czuwanie Adwentowe o godz. 23.30. Po Pasterce zapraszamy wraz z orkiestrą do wspólnego kolędowania.

We wtorek Uroczystość Bożego Narodzenia. Pierwsza Msza św. O godz. 8.00.
Zapraszamy na Nieszpory Kolędowe o godz. 16.00

W środę – II dzień Świąt – św. Szczepana – pierwszego męczennika.
Msze św. o godz. 6.30, 8.00, 9.30, 11.00 i 12.15. Nie ma Nieszporów. Kolekta w tym dniu na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego.

W czwartek przypada święto św. Jana Apostoła. W tym dniu błogosławimy wino.

W piątek święto św. Młodzianków. Na godz. 9.30 zapraszamy wszystkie dzieci naszej parafii. Po mszy św. udzielać będziemy błogosławieństwa.

W przyszłą niedzielę obchodzimy święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. Jest to szczególne święto wszystkich rodzin chrześcijańskich. Zapraszamy do rodzinnego przeżycia Mszy św.

Z racji kolędy Msza wieczorna będzie odprawiana tylko w soboty i niedziele.. Nowenna we wtorek po mszy św. o godz. 8.00.

Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy tak pięknie przystroili kościół na Boże Narodzenie i zbudowali stajenkę.

Pamiętajmy, aby w nowym roku zamówić sobie Mszę św. w intencjach dziękczynno – błagalnych jak i za swoich bliskich zmarłych.

Zostało jeszcze kilka biletów na koncert „Betlejem w Spodku” w dniu 03 stycznia. Do nabycia w kancelarii parafialnej. Zachęcamy.

Nasza Parafia została zaproszona do współtworzenia z Parafią św. Piusa X Orszaku Trzech Króli w Uroczystość Objawienia Pańskiego. Przydzielono nam Orszak Niebieski. Chętnych do zaangażowania się w orszak a nawet odtwarzania postaci z królem włącznie prosimy o zgłaszanie się u ks. proboszcza.