Dzisiaj wielbimy Boga w Jego Świętej Rodzinie. Powierzmy Bogu naszych bliskich i całą rodzinę ludzką, prosząc o umiejętność wiernego naśladowania przykładu Świętej Rodziny i o to, aby On „utwierdził nasze rodziny w swojej łasce i pokoju”. Kolekta na potrzeby naszej parafii. Za ofiary składamy Bóg zapłać.

W poniedziałek o godz. 17.00 – w ostatni dzień roku kalendarzowego zostanie odprawiona Msza św. na której podziękujemy Bogu za mijający rok. Po tej Mszy św. będzie nabożeństwo dziękczynne i przebłagalne połączone z duszpasterskim sprawozdaniem rocznym. Serdecznie na tę Mszę św. zapraszamy.

Wtorek – 1 stycznia w Nowy Rok obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Nieszpory kolędowe o godz. 16.00 – a o godz. 15.50 wyjaśnienie pap. int. misyjnych i zmiana tajemnic różańcowych.
Kolekta w tym dniu przeznaczona jest na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne.

W związku z odwiedzinami duszpasterskimi wprowadzamy Msze św. o godz. 7.00, natomiast nie będzie mszy św. wieczornej w środę, czwartek i piątek.

W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca – z nabożeństwem o powołania, I piątek – z nabożeństwem do Najśw. Serca P.J. i I sobota z nabożeństwem różańcowym do Niepokalanego Serca N.M.P. – po mszy o 7.00.

W niedzielę 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego – (Trzech Króli). Kolekta w tym dniu przeznaczona jest na Misje. W tym dniu w kościele na uroczystych Nieszporach kolędowych o godz. 16.00 święcimy kadzidło i kredę.
W tym dniu przypada również Dies Episcopi – modlimy się za arcybiskupa Wiktora i biskupów Marka i Adama z racji z racji rocznicy sakry biskupiej.
W tym dniu o godz. 11.30 z placu przy kościele pw. św. Piusa X wyruszy Orszak Trzech Króli. Zachęcamy do udziału.

Przypominamy że dodatkowa kolęda jest 21 stycznia od godz. 14.00

Pamiętajmy, aby w nowym roku zamówić sobie Mszę św. w intencjach dziękczynno – błagalnych jak i za swoich bliskich zmarłych.