Św. Paweł przypomina nam dzisiaj, że najważniejsza jest Miłość. Podczas Mszy św. modlimy się, abyśmy kochali Boga i innych ludzi. Bóg uczy nas tej Miłości przez swoje słowo i codzienne wydarzenia. Gościmy dziś w naszej parafii ks. proboszcza Grzegorza Węglorza, budowniczego kościoła p.w. M.B. Fatimskiej w Katowicach Piotrowicach, któremu to dziełu nasza parafia patronuje. Za ofiary na ten cel – Bóg zapłać .

Dzisiaj o 15.50 wymiana Tajemnic Różańcowych i wyjaśnienie Papieskich Intencji Apostolstwa Modlitwy a o 16.00 Nieszpory. Zapraszamy.

W poniedziałek o 20.00 Wspólnotowa Modlitwa Spontaniczna . Serdecznie zapraszamy.

We wtorek wspominamy św. Agatę. Na Mszach św. pobłogosławimy chleb i wodę. Czcicieli M. Bożej zapraszamy na Mszę św. i nowennę o godz. 18.00.

W I czwartek o godz. 8.00 Msza św. w int. Duchowieństwa i o nowe powołania. Z racji malowania Nabożeństwo przed Mszą wieczorną. O godz. 17.30 adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi.

W sobotę Msza św. na ul. Szczęść Boże .Okazja do spowiedzi od godz. 17.30.
O 19.00 Nauka Chrzcielna.

Za tydzień w poniedziałek obchodzimy Światowy Dzień Chorych. Z racji malowania w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. modlitwa w intencji chorych i indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.