W ciężkich sytuacjach naszej codzienności nieraz trudno zachować w sobie nadzieję. Pamiętajmy jednak, że nasza ojczyzna jest w niebie. Niech nasz udział we Mszy św. będzie wejściem na górę, żeby spotkać się z Bogiem i cieszyć się Jego obecnością. Kolekta specjalna na malowanie naszego kościoła. Po Mszy św. zbiórka na Fundusz Misyjny Ad Gentes. Za złożone ofiary składamy Bóg zapłać.

Dzisiaj przy naszej parafii Wolontariat Misyjny „Salwator” organizuje Kiermasz Misyjny. Z kolei nasi ministranci przy salkach częstując ciastem proszą o wsparcie. Zbierają fundusze na wyjazd na Finał Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Siatkowej Ministrantów. Zachęcamy do wspomagania tych dzieł.
O godz. 16.00 Gorzkie Żale i kazanie pasyjne. Serdecznie zapraszamy.

Od poniedziałku do środy w godzinach przedpołudniowych w naszym kościele będą przeżywać rekolekcje wielkopostne uczniowie szkół podstawowych.
W tych dniach od godz. 12.00 do 18.00 przed Najświętszym Sakramentem przeżywać będziemy nabożeństwo przebłagalne za grzechy karnawału. Chciejmy dla Pana Boga znaleźć trochę czasu. Zapraszamy.

We wtorek – w uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP – na godz. 18.00 zapraszamy czcicieli Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W czwartek o godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi.
O godz. 18.00 dla narzeczonych Poradnia Życia Rodzinnego.

W piątek o 16.15 spowiedź dla dzieci a o 16.30 Msza św. szkolna.
O godz. 17.15 DROGA KRZYŻOWA.
W zakrystii można składać zalecki za zmarłych do modlitwy na Drodze Krzyżowej.
O godz. 21.00 Nabożeństwo Nocnej Adoracji Wynagradzającej. Zapraszamy.

Zachęcamy wiernych do udziału w tradycyjnych nabożeństwach wielkopostnych – Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach. Przypominamy że wierni, którzy odprawiają pobożnie Drogę Krzyżową mogą zyskać odpust zupełny, spełniając przy tym zwykłe warunki odpustu.

W sobotę okazja do spowiedzi od godz. 17.30.

W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby archidiecezji.