Dzisiejsza niedziela nazwana jest Niedzielą Radości – Laetare. Kościół cieszy się z obfitości dóbr i łask płynących z Chrztu i Eucharystii. W tradycji Kościoła jest to „niedziela róż” – Ojciec święty poświęcał złotą różę, którą ofiarował osobie najbardziej zasłużonej dla kościoła. Stąd dziś w liturgii różowy kolor szat. Kolekta na potrzeby naszej parafii. Za złożone ofiary składamy Bóg zapłać.

Dzisiaj o godz. 16.00 – Gorzkie Żale i kazanie pasyjne.

We wtorek Czcicieli M. Bożej zapraszamy na Mszę św. i nowennę na godz. 18.00.

W I czwartek o 8.00 Msza w int. Ojca św. i duchowieństwo oraz o nowe powołania, a Nabożeństwo za duchowieństwo i o nowe powołania o godz. 17.30.

W I piątek o 8.00 Msza do Najświętszego Serca Pana Jezusa w int. Parafian.
O 16.15 spowiedź dla dzieci a o 16.30 Msza szkolna.
O godz. 17.15 DROGA KRZYŻOWA. Można składać zalecki za zmarłych.

W I sobotę Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP o godz. 17.30.
Od godz. 9.30 wyjątkowo Msza św. na ul. Szczęść Boże. Przedświątecznie odwiedzimy Chorych tydzień później.

Za tydzień kolekta specjalna na fundusz remontowy naszej parafii.
W tym dniu rozpoczniemy nasze Parafialne Rekolekcje Wielkopostne. Poprowadzi je ks. Marcin Falkowski – doktorant KUL. W niedzielę na wszystkich mszach i w tygodniu o godz. 8.00 i 18.00 będą głoszone nauki ogólne. W niedzielę o godz. 20.00 nauka stanowa dla studiującej i pracującej młodzieży , w poniedziałek o 19.00 nauka stanowa dla kobiet, a we wtorek o 19.00 dla mężczyzn. Zachęcamy do zarezerwowania sobie czasu, by uczestniczyć w tym duchowym wydarzeniu.

W kancelarii po mszach można nabyć Wielkanocne Paschaliki – świece Caritas.

Nasi starsi ministranci w finale Turnieju Piłki Siatkowej zajęli zaszczytne X miejsce, co w skali ogólnopolskiej jest w ich debiucie wielkim osiągnięciem, czego z serca gratulujemy.