Jezus Dobry Pasterz, mówi o nas, którzy za Nim idziemy, jako o swoich owcach: „Nie zginą na wieki i nikt nie wyrwie ich z mojej ręki”. Jezus zwyciężył, ma moc, żeby nas obronić przed złem. Podążajmy za Nim z radością, pamiętając o celu naszej ziemskiej wędrówki, jakim jest życie wieczne z Bogiem. Kolekta na potrzeby naszej parafii – za ofiarę Bóg zapłać.

Nabożeństwo eucharystyczne z majowym wyjątkowo dzisiaj o godz. 15.00. Poprowadzą je dzieci klas III, które przystąpiły do I Komunii św.

W poniedziałek o godz. 17.15 rozpoczniemy pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie połączone z nabożeństwem majowym, następnie Msza św. i procesja z figurą i relikwiami błogosławionych pastuszków. O godz. 17.00 śpiewać będziemy pieśni ku czci Matki Bożej.

We wtorek – w święto św. Macieja Ap. – Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w ramach majowego. W tygodniu nabożeństwa majowe o godz. 17.30.

W środę ks. wikary Marcin Maszczyk będzie obchodził 20 rocznicę święceń kapłańskich. O godz. 8.00 będzie sprawował mszę jubileuszową. Zapraszamy wszystkich Parafian.

W czwartek przypada święto św. Andrzeja Boboli.
O 18.00 dla narzeczonych Poradnia Życia Rodzinnego.
W czwartki 16 i 23 maja o godz.19.00 w naszej parafii odbędą się Nauki Przedmałżeńskie, a w niedzielę 20 maja o godz. 17.30 Dzień Skupienia dla Narzeczonych. Zapraszamy.

Piątkowe Spotkanie Herbatka u Tadka tydzień później – 24 maja.

W piątek o 16.15 spowiedź dla dzieci, a o 16.30 – Msza św. w intencji dzieci klas III i IV z okazji rocznicy I Komunii św. Dzieci odnowią przyrzeczenia. Zapraszamy także rodziców. Nie trzeba zabierać strojów komunijnych. W piątek po wieczornej Mszy spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Wszystkich Członków Rady zapraszamy.

W sobotę o 17.30 okazja do spowiedzi, a o 19.00 nauki chrzcielne.