To, w jaki sposób odnosimy się do innych i pomagamy potrzebującym, świadczy o naszym życiu Ewangelią. Nie wystarczy deklaracja, że wierzymy i kochamy Boga. Istotna jest realizacja przykazania miłości Boga i bliźniego w naszym codziennym życiu. Kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Za złożone ofiary – Bóg zapłać.

Dzisiaj o godz. 16.00 Nieszpory. Zapraszamy serdecznie.

We wtorek po Mszy wieczornej Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.

W środę 17 lipca przypada w naszej parafii coroczna wieczna adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpocznie się po Mszy św. o godz. 8.00, a zakończy się uroczystym błogosławieństwem przed Mszą o godz. 18.00.
Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian na osobiste spotkanie z Chrystusem Eucharystycznym.
Propozycja adoracji ulicami:
8.30 – Szczęść Boże, Bujoczka,
9.30 – Starowiejska, Janasa, Plac Chopina,
10.30 – Mickiewicza,
11.30 – Kościelna, Staszica, Promienna, Porębska,
12.30 – Nałkowskiej,
13.30 – Norwida,
14.30 – Wolności,
15.30 – Wieniawskiego,
16.30 – Curie-Skłodowskiej, Ligonia, Macieja, Miarki, Mielęckiego, Miłosza, Morcinka,
Sieronia, Smołki, Żeleńskiego.
17.30 – Wszyscy chętni.

W czwartek od 17.30 Adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi.
O 18.00 Poradnia Życia Rodzinnego dla Narzeczonych.

W sobotę 20 lipca razem z parafią św. Józefa organizujemy ślubowaną pielgrzymkę do Piekar Śląskich. Dla osób starszych będzie autokar o godz. 8.45 z parafii św. Józefa. Msza św. w Bazylice Piekarskiej o godz. 10.00. Zapisy na autokar w parafii św. Józefa. Powrót nastąpi po nabożeństwie do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00. Koszt wyjazdu – 20 zł.

W parafii od godz. 17.30 spowiedź św.