Miłość Jezusa Chrystusa jest prawdziwa i pewna. Kiedy przychodzimy na Mszę św. poddajemy nasze serca Bożemu działaniu, aby i w nas zapłonął ogień miłości. Nie bądźmy obojętni na to, co dzieje się na ołtarzu. Jezus jest realnie obecny wśród nas. Kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Za ofiary składamy Bóg zapłać.

Dzisiaj odbywa się tradycyjna pielgrzymka kobiet i dziewcząt do Matki Bożej Piekarskiej. Pielgrzymów powitamy ok. godz. 18.30.

We wtorek wieczorem zapraszamy wszystkich oddających cześć MB Nieustającej Pomocy.

W czwartek o godz. 17.30 adoracja i okazja do spowiedzi.

W przyszłą niedzielę swoje urodziny obchodzi ks. wikary Marcin Maszczyk, który w tym roku odchodzi z naszej parafii. Mszę św. w jego intencji odprawimy o godz. 12.15. Serdecznie wszystkich Parafian zapraszamy.

W sobotę okazja do spowiedzi od 17.30.

Za tydzień Odpust Parafialny będzie przeżywać wywodząca się z naszej parafii parafia św. Piusa X. Zachęcamy do uczestnictwa w Nieszporach odpustowych o godz. 15.45. W naszej parafii nieszporów nie będzie.

Obchody liturgiczne tygodnia:
wtorek – wspomnienie św. Bernarda,
środa – wspomnienie św. Piusa X papieża,
czwartek – wspomnienie NMP Królowej,
sobota – święto św. Bartłomieja Apostoła.