Naszym powołaniem jest Miłość. Wymaga to zaparcia się siebie i nieszukania uznania za dobre czyny. Jezus nie tylko dał nam przykład takiego życia, lecz także umacnia nas na tej drodze prowadzącej do wewnętrznego szczęścia i radości. Kolekta przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji. Za ofiary składamy Bóg zapłać.

Dzisiaj dziękują i proszą o błogosławieństwo działkowcy z ogródków działkowych Im. Ks. Dzierżonia.
O godz. 15.50 Wymiana Tajemnic Różańcowych i wyjaśnienie Papieskich Intencji Modlitewnych. O 16.00 Nieszpory, na które serdecznie zapraszamy.

W poniedziałek o godz. 8.00 Msza św. w int. dzieci i młodzieży z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego i katechetycznego. Na tej mszy św. poświęcimy dzieciom klas I tornistry i przybory szkolne.
O godz. 20.00 zapraszamy na powakacyjną Wspólnotową Modlitwę Spontaniczną.

We wtorek na Mszę wieczorną i nabożeństwo zapraszamy Czcicieli MB Nieustającej Pomocy.
We wtorek na wieczornej Mszy św. przeżyjemy oficjalne pożegnanie ks. Marcina Maszczyka i powitanie ks. Łukasza Szromka. Wszystkich Parafian już dziś serdecznie zapraszamy.

W I czwartek o godz.7.30 Nabożeństwo za duchowieństwo i o nowe powołania.
O godz. 8.00 Msza św. w tej intencji. O godz. 17.30 adoracja i okazja do spowiedzi. W tym dniu swoje urodziny obchodzi ks. Marek Wolnik. Mszę św. urodzinową będzie sprawował o godz. 18.00. Wszystkich Parafian serdecznie zapraszamy.

W I piątek
– o godz.7.30 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa,
– o godz. 8.00 Msza św. do Serca P. Jezusa,
– o godz. 16.15 okazja do spowiedzi dla dzieci,
– o godz. 16.30 Msza św. szkolna.
W każdy piątek po mszy św. wieczornej zapraszamy młodzież na spotkania oazowe.

W I sobotę miesiąca nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP z modlitwą Różańcową.
O godz. 8.00 Msza św. wynagradzająca ku czci Niepokalanego Serca NMP.
Z racji pielgrzymki kapłanów, chorych parafian odwiedzimy za tydzień 14.09.2019.
Od 17.30 okazja do spowiedzi. O 19.00 Nauka Chrzcielna.

Wielkie Bóg zapłać wszystkim, którzy ofiarowując przybory szkolne, włączyli się w akcję pomocy ubogim dzieciom z naszej parafii.

W związku z przygotowaniami do obchodów 150- lecia naszego kościoła, zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby czynnie włączyć się w przygotowanie Festynu Parafialnego, na spotkanie organizacyjne w najbliższy piątek o godz. 18.45. zwracamy się też z prośbą do Wszystkich posiadaczy starych zdjęć naszego kościoła i życia parafialnego o wypożyczenie tychże zdjęć na wystawę, którą organizujemy. Prosimy o kontakt z ks. proboszczem.