Dzisiaj dziękują i proszą o błogosławieństwo działkowcy z ogródków działkowych „Nowa Jutrzenka”. Dzisiejsza kolekta na Wydział Teologiczny UŚ. Za ofiary – Bóg zapłać.
Nieszpory dzisiaj godz. 16.00 na które serdecznie zapraszamy.

We wtorek w salkach będą zapisy i pierwsze spotkanie dzieci, które chcą przygotowywać się do Wczesnej Komunii św. 5 letnie o godz. 16.30 i 6 letnie o 17.00. Zachęcamy rodziców, by podjęli trud przygotowania swego dziecka do tego święta całej rodziny, które radośnie umacnia wiarę.
Wieczorem nowenna do Matki Bożej z odczytaniem próśb i podziękowań.

W czwartek obchodzimy Uroczystość NMP Piekarskiej, głównej patronki Archidiecezji.
O godz. 17.30 Adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi św.

W piątek wspominamy św. Jana Chryzostoma. O godz. 16.15 spowiedź dla dzieci, a o godz. 16.30 Msza św. szkolna.
W tym dniu przypada Dzień Fatimski. Rozpoczniemy o 17.40 rozśpiewaniem ku czci Matki Bożej. Po Mszy Różaniec i procesja z figurą M.B. i relikwiami św. Pastuszków wokół kościoła. Serdecznie zapraszamy.
Po mszy św. wieczornej zapraszamy młodzież na spotkanie oazowe.

W sobotę obchodzimy święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Na Mszach poświęcimy krzyże przyniesione przez wiernych. Zachęcamy do przyozdobienia krzyży przydrożnych.
W tym dniu od godz. 8.45 odwiedzimy chorych z Komunią św. Prosimy o zgłoszenia w zakrystii i w kancelarii.
O godz. 10.00 zbiórkę mają Ministranci. Zapraszamy wszystkich chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami. Również o 10.00 swoje spotkanie mają Dzieci Maryi. Zapraszamy wszystkie dzieci, które chciałyby do tej grupy się włączyć. Okazja do spowiedzi od godz. 17.30

W przyszłą niedzielę kolekta na budowę kościoła p.w. M.B. Fatimskiej w Katowicach Piotrowicach, któremu to dziełu patronujemy. W tym dniu w katowickiej Katedrze spotykają się Dzieci Maryi.

Nauki przedmałżeńskie 19 i 26 września, Dzień Skupienia dla Narzeczonych – 22 września.