Dziś Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Pamiętamy w modlitwie o wszystkich odpowiedzialnych za przekazywanie informacji. Dziś w parafii gościmy ks. Proboszcza Grzegorza Węglorza, budowniczego kościoła p.w. M.B. Fatimskiej w Katowicach Piotrowicach, któremu to dziełu nasza parafia patronuje. Kolekta na ten cel. Za ofiary – Bóg zapłać .

Dzisiaj o godz. 16.00 Nieszpory, na które serdecznie zapraszamy.

W poniedziałek wspominamy św. Korneliusza i Cypriana. W tym dniu o godz. 18.45 swoje spotkanie mają dzieci klas III przygotowujące się do I Komunii Świętej z rodzicami.

We wtorek wieczorem nowenna do Matki Bożej. Po Mszy wieczornej spotkanie młodzieży z klas 8 SP, którzy chcą przystąpić do Bierzmowania.

W środę obchodzimy święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski i młodzieży. W tym tygodniu obchodzimy kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.

W czwartek o godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi.
O godz. 18.00 dla narzeczonych Poradnia Życia Rodzinnego. O godz. 19.00 dla narzeczonych Nauki Przedmałżeńskie.

W piątek wspominamy św. Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i tow. Po mszy porannej Herbatka u Tadka. O godz. 16.15 spowiedź dla dzieci, a o godz. 16.30 Msza św. szkolna. Po Mszy wieczornej spotkanie osób zaangażowanych w Festyn parafialny.

W sobotę obchodzimy święto św. Mateusza Apostoła. O godz. 9.00 Msza św. na ul. Szczęść Boże. Spowiedź św. od godz. 17.30.

W przyszłą niedzielę o godz. 17.30 Dzień Skupienia dla Narzeczonych.

W ramach Festynu organizujemy Grę Fantową – Zabawę z Nagrodami. Prosimy wszystkich o przynoszenie na probostwo rzeczy, które mogły by być nagrodami w tej zabawie. Dzięki temu każdy z nas może zostać sponsorem. Za życzliwość – Bóg zapłać. Również prosimy o wypożyczenie na wystawę starych zdjęć naszego kościoła i z życia parafii.