Wyznając wiarę w jednego Boga, nie pozwólmy, aby nasze serce było podzielone albo zniewolone. Zwróćmy się całym sercem do Tego, który pragnie naszego szczęścia. Niech udział we Mszy św. umocni nas w decyzji wyboru Bożej drogi. Kolekta przeznaczona jest na potrzeby Wyższego Śląskiego Seminarium Duchownego. Za ofiary składamy Bóg zapłać.

Zapraszamy na Nieszpory niedzielne na godz. 16.00. O 17.30 Dzień Skupienia dla narzeczonych.

W poniedziałek wspominamy św. O. Pio z Pietrelciny.

We wtorek zapraszamy na religię z przygotowaniem do Wczesnej Komunii św. O godz.16.30 5-latki, a o 17.10 grupa 6-latków.
Czcicieli M.B. Nieustającej Pomocy zapraszamy na Mszę wieczorną i nabożeństwo.

W czwartek imieniny obchodzi ks. Abp.Senior Damian Zimoń. Polecamy go pamięci modlitewnej. Adoracja i okazja do spowiedzi od godz. 17.30.

W piątek – wspomnienie św. Wincentego a Paulo.. O 16.15 spowiedź św. dla dzieci, a o godz. 16.30 Msza św. szkolna. O godz. 21.00 Nocna Adoracja Wynagradzająca.

W sobotę – wspomnienie św. Wacława. O godz. 17.30 okazja do spowiedzi św.

Za tydzień kolekta specjalna na spłatę renowacji organów naszego kościoła.

Za dwa tygodnie obchodzimy nasz Odpust Parafialny. W sobotę poprzedzającą w godz. 14.00 – 18.00 odbędzie się Festyn Parafialny. Wśród wielu atrakcji Koncert Magdy Anioł z zespołem. W ramach Festynu organizujemy Grę Fantową – Zabawę z Nagrodami. Prosimy wszystkich o przynoszenie na probostwo rzeczy, które mogły by być nagrodami w tej zabawie. Dzięki temu każdy z nas może zostać sponsorem. Za życzliwość – Bóg zapłać. Również prosimy o wypożyczenie na wystawę starych zdjęć naszego kościoła i z życia parafii.

W przyszłą sobotę 28 września o godz. 19:00 do Orzegowa zapraszamy na Preludium odpustowe u św. Michała Archanioła – koncert organowy w wykonaniu Michała Duźniaka, organisty nadzwyczajnego rytu rzymskiego w kościele WNMP w Wodzisławiu Śl. Wstęp wolny.