Czy można żyć bez przebaczenia? Brak przebaczenia odbiera powoli siły do życia. Chcemy dziś po raz kolejny zawołać: zgrzeszyliśmy, okaż nam, Panie, przebaczenie i litość, bądź Bogiem miłosierdzia, który kocha nas mimo naszej słabości. Kolekta specjalna na spłatę renowacji organów naszego kościoła. Za ofiary – Bóg zapłać.

Nieszpory o godz. 16.00. Zapraszamy.

Zachęcamy do licznego udziału w nabożeństwach różańcowych. Od wtorku Różaniec odprawiamy codziennie o godz. 17.15 a w niedzielę o godz. 16.00. Wtorkowa nowenna do Matki Bożej, będzie w czasie nabożeństwa różańcowego.

W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
W I czwartek o godz.7.30 Nabożeństwo za duchowieństwo i o nowe powołania. O godz. 8.00 Msza św. w tej intencji.
W I piątek o godz.7.30 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa,
o godz. 8.00 Msza św. do Serca P. Jezusa,
o 16.00 spowiedź dla klas 4,5 i 6 SP,
o godz. 16.30 Msza św. szkolna,
o godz. 17.30 spowiedź dla młodzieży.
W I sobotę o godzinie 7.30 wynagradzająca modlitwa różańcowa ku czci Niepokalanego Serca NMP i Msza św.

Chorych parafian odwiedzimy za tydzień od godz. 9.00. Prosimy o zgłaszanie w zakrystii lub kancelarii.

W poniedziałek wspominamy św. Hieronima, we wtorek – św. Teresę od Dzieciątka Jezus, w środę – św. Aniołów Stróżów, w piątek – św. Franciszka z Asyżu, w sobotę – św. Faustynę Kowalską.

W sobotę przy kościele w godzinach od 14.00 do 18.00 organizujemy Festyn Parafialny. O atrakcjach mówiliśmy. Szczegółowy plan w gablotce. Bardzo serdecznie zapraszamy Wszystkich do licznego udziału i życzymy Wszystkim wspaniałej zabawy i pięknych przeżyć.

W przyszłą niedzielę obchodzimy nasz Odpust Parafialny. Dziękować będziemy Maryi za orędownictwo w naszych intencjach u Boga. Kazanie odpustowe wygłosi ks. Marcin Maszczyk.
Suma Odpustowa o godz. 11.00. Następna Msza św. o godz. 12.30! Przepraszamy za zmianę. Zapraszamy poczty sztandarowe. Zachęcamy do zyskania Odpustu Zupełnego.