Z radością obchodzimy dzisiaj Uroczystość Odpustową naszej parafii ku czci Matki Bożej Różańcowej. To Opatrzność daje nam różaniec jako broń i narzędzie naszych zwycięstw. Kaznodzieją odpustowym jest były wikary ks. Marcin Maszczyk, którego serdecznie witamy. Serdecznie witamy wszystkich parafian i gości, którzy przybyli na naszą uroczystość i życzymy im wielu łask Bożych za pośrednictwem naszej patronki. Kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła. Za ofiary składamy Bóg zapłać.

Nieszpory odpustowe z modlitwą różańcową o godz. 16.00, na które serdecznie zapraszamy.

W poniedziałek w liturgiczne wspomnienie NMP Różańcowej Msza wieczorna o godz. 16.00 na cmentarzu parafialnym. Później o 17.15 w kościele Modlitwa różańcowa i Msza wieczorna.
Kancelaria popołudniu nie będzie czynna.
O godz. 20.00 Wspólnotowa Modlitwa Spontaniczna. Zapraszamy.

Zachęcamy do licznego udziału w nabożeństwach różańcowych. Różaniec odprawiamy codziennie o godz. 17.15 a w niedzielę o godz. 16.00. Wtorkowa nowenna do Matki Bożej, będzie w czasie nabożeństwa różańcowego.

W czwartek – o tydzień wcześniej – o godz. 18.00 dla narzeczonych Poradnia Życia.

W piątek o 16.15 spowiedź dla dzieci, a o godz. 16.30 Msza św. szkolna.

W sobotę o godzinie 9.00 Msza św. na ul. Szczęść Boże! O godz. 19.00 Nauka Chrzcielna.

Za tydzień – Dzień Papieski. Przed kościołem zbiórka na Fundusz Stypendialny. W tym dniu młodzież oazowa zaprasza na Papieskie Kremówki.
Również w tym dniu o godz. 16.00 Nieszporami rozpoczniemy ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Po Nieszporach krótkie maryjne rozśpiewanie, rozważanie, modlitwy, Różaniec i procesja z Figurą M.B. i relikwiami Świętych Pastuszków.