Jezus Chrystus, Król Wszechświata zaprasza nas do swego królestwa, do pojednania, do wolności od grzechu, do szczęścia. Warto zadać sobie pytanie: jakim królem jest dla nas Jezus i czym jest dla nas Jego Królestwo? Odmawiając Akt poświęcenia rodziny ludzkiej Chrystusowi Królowi można zyskać odpust zupełny. Kolekta specjalna na ogrzewanie naszego kościoła. Za ofiary składamy Bóg zapłać.

Dziś z racji kolędy- nie ma nabożeństwa popołudniowego.

Do soboty o godz. 7.30 odmawiamy różaniec za zmarłych zalecanych.

Czcicieli Matki Bożej zapraszamy na Mszę św. i nowennę we wtorek o godz. 18.00.

W czwartek o godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi.

W piątek o godz. 16.15 spowiedź dla dzieci klas 7 i 8 SP, a o godz. 16.30 msza św. szkolna

Sobota – święto św. Andrzeja Apostoła – o 17.30 okazja do spowiedzi.

W sobotę rozpoczęliśmy Odwiedziny Duszpasterskie. Przypominamy, że plan kolędy zamieszczony jest w gablotce parafialnej oraz na stronie internetowej. Poprawiono pomyłkę z ul. Nałkowskiej 4a (15.12 – niedziela) i ul. Powstańców i Wolności – dawna Kołłątaja (29.12 – niedziela).
W soboty i niedziele początek kolędy o godz. 14.00.

W przyszłą niedzielę rozpoczynamy ADWENT – nowy rok liturgiczny.
Zachęcamy do przygotowania symboli adwentowych: wieńca, kalendarza czy też lampionów.
Roraty tradycyjnie: pon.-czw.:18.00, pt.: 16.30, sob.: 8.00. Zapraszamy.
I Niedziela Adwentu jest Niedzielą Trzeźwości. Będzie wyłożona Księga Trzeźwościowa. Zapraszamy do deklaracji na czas Oczekiwania.

Można zaopatrzyć się w kancelarii w opłatki i świece wigilijne. Przypominamy też, że ofiary ze świec przeznaczone są na biedne dzieci.

Z racji likwidacji Świetlicy Środowiskowej dla Dzieci przy ul. Bujoczka, po raz ostatni organizujemy Anielską Paczkę dla tych najbardziej potrzebujących. Tym razem wcześniej. W kancelarii można wylosować dziecko, dla którego chcenie przygotować paczkę. Ostateczny termin dostarczenia paczki na probostwo to następna niedziela 1 grudnia.

7 i 8 grudnia – sobota i niedziela- przy naszej parafii jest organizowany Jarmark Bożonarodzeniowy. Wśród atrakcji kulinaria, lokalne wyroby dzieci i dorosłych, występy artystyczne, warsztaty dla dzieci itp.