Dzisiaj wielbimy Boga w Jego Świętej Rodzinie. Powierzmy Bogu naszych bliskich i całą rodzinę ludzką, prosząc o umiejętność wiernego naśladowania przykładu Świętej Rodziny i o to, aby On „utwierdził nasze rodziny w swojej łasce i pokoju”. Kolekta na potrzeby naszej parafii. Za ofiary składamy Bóg zapłać.

We wtorek o godz. 17.00 – w ostatni dzień roku kalendarzowego zostanie odprawiona Msza św. na której podziękujemy Bogu za mijający rok. Po tej Mszy św. będzie nabożeństwo dziękczynne i przebłagalne połączone z duszpasterskim sprawozdaniem rocznym. Serdecznie na tę Mszę św. zapraszamy.

W środę – 1 stycznia w Nowy Rok obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi.
Nieszpory kolędowe o godz. 16.00 – a o godz. 15.50 wyjaśnienie pap. int. misyjnych i zmiana tajemnic różańcowych.
Kolekta w tym dniu przeznaczona jest na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne.

W związku z odwiedzinami duszpasterskimi wprowadzamy Msze św. o godz. 7.00, natomiast nie będzie mszy św. wieczornej w poniedziałek, czwartek i piątek. Przypominamy, iż w tygodniu kolędę rozpoczyna się o godz. 15.30.

W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca – z nabożeństwem o powołania, I piątek – z nabożeństwem do Najśw. Serca P.J. i I sobota z nabożeństwem różańcowym do Niepokalanego Serca N.M.P. – po mszy o 7.00.

Przypominamy, że dodatkowa kolęda jest 19 stycznia od godz. 14.00.

Pamiętajmy, aby w nowym roku zamówić sobie Mszę św. w intencjach dziękczynno – błagalnych jak i za swoich bliskich zmarłych.

W dniach 27.06 – 04.07. 2020 r. organizujemy pielgrzymkę do Medjugorie. Cena 1100 zł i 50 euro. Szczegóły i zapisy u ks. Proboszcza. Równocześnie informujemy, iż osoby, które już się zapisały, proszone są po nowym roku o uzupełnienie danych i wpłatę zaliczki 200 zł.