Niedziela jest dniem wspólnoty. Bóg pragnie, abyśmy z pokorą odkryli Jego świętą wolę. Aby się to realizowało, trzeba poznać i uwierzyć, że Bóg nas miłuje. Nasza odpowiedź Bogu to przyjęcie dzieła odkupienia dokonanego w Ofierze Chrystusa. Dzisiejsza kolekta specjalna przeznaczona na ogrzewanie kościoła i domu katechetycznego. Bóg zapłać.

Trwamy w Tygodniu Modlitw o Jedność Chrześcijan.

We wtorek obchodzimy wspomn. św. Agnieszki, w piątek – św. Franciszka Salezego, w sobotę – święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.
We wtorek na Mszę św. wieczorną i nowennę zapraszamy czcicieli Matki Bożej.

W czwartek o godz.17.30 – adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi.

W piątek o godz. 21.00 zapraszamy na nabożeństwo Nocnej Adoracji Wynagradzającej.

W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 zapraszamy na Nieszpory Kolędowe. Uświetni je Koncert Kolęd w wykonaniu Chóru z parafii na Goduli. Zebranymi ofiarami chór wspiera wyjazd młodych gimnastyczek na zawody do Stanów Zjednoczonych. Serdecznie zapraszamy.

Zakończyliśmy tegoroczny obchód kolędowy. Dziś Kolęda Dodatkowa. Wszystkim, którzy przyjęli nas do swoich mieszkań i wspólnie z nami się modlili składamy serdeczne Bóg zapłać. W intencji Tych wszystkich Parafian zostanie odprawiona Msza św. w niedzielę 26 stycznia o godz. 12.15. Bóg zapłać za złożone ofiary. Zostaną przeznaczone na fundusz remontowy naszego kościoła.