Ojciec Święty Franciszek postanowił, że trzecia niedziela zwykła będzie obchodzona w całym Kościele jako Niedziela Słowa Bożego. Ma ona być poświęconą celebracji, refleksji oraz krzewieniu Słowa Bożego. Posłuszni decyzjom Ojca Świętego przyjmijmy dzisiejsze słowo Boże jako Boży Dar, który oświeca nasze oczy, oczyszcza sumienia i daje łaskę do owocnego realizowania chrześcijańskiego powołania. Dzisiejsza kolekta na potrzeby naszej parafii. Za ofiary Bóg zapłać.

Dzisiaj o godz. 16.00 zapraszamy na Nieszpory Kolędowe. Uświetni je Koncert Kolęd w wykonaniu Chóru z parafii na Goduli. Zebranymi ofiarami chór wspiera wyjazd młodych gimnastyczek na zawody do Stanów Zjednoczonych. Serdecznie zapraszamy.

We wtorek wspominamy św. Tomasza z Akwinu, w piątek – św. Jana Bosko.
We wtorek Czcicieli M.B. Nieustającej Pomocy zapraszamy na nabożeństwo i Mszę wieczorną.

W czwartek od godz. 17.30 Adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi.

W I sobotę o godz. 7.30 Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP.
Chorych parafian odwiedzimy od godz. 9.00. Prosimy o zgłoszenia w kancelarii i zakrystii.

W przyszłą niedzielę przypada Święto Ofiarowania Pańskiego – MB Gromnicznej obchodzone jako światowy dzień Życia Konsekrowanego. Kolekta przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne. Na Mszach św. święcimy gromnice. Na Mszy św. o godz. 11.00 poświęcimy dzieciom, które przygotowują się do I Komunii św. ich świece komunijne.