Pan Bóg chce, byśmy oddawali Mu cześć wiernie trzymając się Jego przykazań. Przez to cały świat może stawać się lepszym. Obyśmy umocnieni Eucharystią zdecydowanie poszli żyć Ewangelią, na przekór temu, co proponuje nam dzisiejszy świat. Kolekta dzisiejsza na archidiecezję – wspieranie domów rekolekcyjnych – za ofiary Bóg zapłać.

Dzisiaj o godz. 16.00 Nieszpory niedzielne – serdecznie zapraszamy.

W poniedziałek wspominamy św. Scholastykę, we wtorek – NMP z Lourdes, a w piątek obchodzimy Święto św. Cyryla i Metodego – patronów Europy.

We wtorek z racji Dnia Chorych o godz. 8.00 Msza św. w intencji chorych i dla chorych indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. A po Mszy św. chorych i ich opiekunów zapraszamy na poczęstunek. Drzwi do kościoła od strony kaplicy M.B. będą otwarte, by można było wjechać wózkiem inwalidzkim. Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy. Wieczorem zapraszamy Czcicieli M. Bożej na Mszę św. i nowennę.

W czwartek o godz. 17.30 adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi.

W piątek o 16.15 spowiedź dla dzieci. O 16.00 Msza szkolna.

W sobotę o godz. 17.30 okazja do spowiedzi. Jest to również okazja do osobistej adoracji i modlitwy przed Najświętszym Sakramentem. I zapraszamy w każdą sobotę.