Bóg wzywa nas, byśmy nie szukali wykrętów, ale poważnie traktowali Boże prawo. Niech udział w Eucharystii, będącej uwielbieniem przez Chrystusa, z Chrystusem i w Chrystusie Boga Ojca, i karmiącej nas Ciałem Pańskim, uzdalnia nas do takiego życia, byśmy zawsze podobali się Bogu. Kolekta na potrzeby naszej parafii. Za ofiary – Bóg zapłać.

Dzisiaj o 16.00 Nieszpory. Zapraszamy.

We wtorek Czcicieli Matki Bożej zapraszamy na Mszę św. i nowennę o godz. 18.00.

W czwartek o godz. 17.30 adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi.
O godz. 18.00 dla Narzeczonych Poradnia Życia Rodzinnego.

W piątek po porannej Mszy św. Herbatka u Tadka. O 16.15 spowiedź dla dzieci, a o 16.30 Msza szkolna.
O godz. 21.00 Nabożeństwo Nocnej Adoracji Wynagradzającej. Zapraszamy.

W sobotę przypada Święto Katedry św. Piotra Ap. Okazja do spowiedzi i Adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30.

W przyszłą niedzielę kolekta specjalna na fundusz remontowy naszej parafii – remont całego dachu naszego kościoła, który w najbliższym czasie musimy przeprowadzić.

Dzieci naszej parafii zapraszamy na bal, który odbędzie się w sobotę 22.02. w godzinach 16:00-18:30 w salkach. Mile widziane przebranie w dowolnym temacie. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

KURIA KATOWICKA ZACHĘCA WIERNYCH ARCHIDIECEZJI KATOWICKIEJ DO UDZIAŁU W NARODOWEJ PIELGRZYMCE DO RZYMU Z OKAZJI 100 ROCZNICY URODZIN ŚW. JANA PAWŁA II w terminie: 15.05.2020 – 17.05.2020. Szczegóły na plakacie w gablocie i na stronie parafialnej https://mbrruda.pl/aktualnosci/narodowa-pielgrzymka-do-rzymu oraz w gazetce.