Dzisiejsza niedziela nazwana jest Niedzielą Radości – Laetare. Kościół cieszy się z obfitości dóbr i łask płynących z Chrztu i Eucharystii. W tradycji Kościoła jest to „niedziela róż” – Ojciec Święty poświęcał złotą różę, którą ofiarował osobie najbardziej zasłużonej dla kościoła. Stąd dziś w liturgii różowy kolor szat. Kolekta na potrzeby archidiecezji. Za złożone ofiary – Bóg zapłać.

We wtorek Czcicieli M. Bożej zapraszamy na Mszę św. na godz. 18.00.

W środę obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to Dzień Świętości Życia, w którym modlimy się za dzieci poczęte a nienarodzone.

W czwartek o godz. 17.30. adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi.

W piątek o 16.15 spowiedź dla dzieci a o 16.30 Msza św.

W sobotę o godz. 17.30. adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi.

W związku z zaistniałą sytuacją Rekolekcje Parafialne i Szkolne zostają odwołane.

W kancelarii po mszach można nabyć Wielkanocne Paschaliki – świece Caritas.

Drodzy Czytelnicy „Gościa Niedzielnego”, informujemy, że w związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego w naszym kraju, czasowo wstrzymany zostaje kolportaż parafialny naszego tygodnika. Bieżące wydanie „Gościa Niedzielnego” w wersji drukowanej będzie można kupić jedynie w tradycyjnych kanałach sprzedaży prasy (kioski, saloniki prasowe, stacje benzynowe itp.).Przypominamy o możliwości skorzystania z prenumeraty pocztowej. Pragniemy również zachęcić do skorzystania z darmowego, elektronicznego wydania „Gościa Niedzielnego”