Bóg, który wskrzesił Jezusa, także nas nie pozostawi w grobach. Taka jest nasza wiara, oparta na świadectwach tych, którzy widzieli i dotykali Go zmartwychwstałego. Ale i nam żyjącym dzisiaj, Bóg daje potwierdzenie tej nauki w naszych sercach, poruszając je oraz skłaniając do wiary i zgodnego z nią życia. Dzisiaj rozpoczynamy Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Bóg chce mówić do nas we Mszy św. i w lekturze Pisma św. Módlmy się, aby jak uczniom idącym do Emaus, dał nam zrozumieć i przyjąć sercem swoje słowo. Kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać.

Kochani Parafianie. Cieszymy się, że ostrożnie wracamy do jako takiej normalności i choć w jeszcze w ograniczony sposób, możemy się już spotkać w kościele. Jest radość! Dzisiaj o godz. 16.00 odprawimy Nieszpory. Zapraszamy.

We wtorek po Mszy wieczornej nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy. Zapraszamy.

W środę w święto św. Katarzyny Sieneńskiej obchodzimy Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego.

W czwartek od godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi .

W piątek przypada święto św. Józefa Rzemieślnika.
Rozpoczniemy nabożeństwa majowe które będziemy odprawiać codziennie o godz. 17.30 a w niedziele o godz. 16.00. Zapraszamy.
Z racji I piątku miesiąca o godz. 7.30 Nabożeństwo do NSPJ i o godz. 8.00 msza św. do Serca P. Jezusa w int. Parafian. Na tej Mszy św. poświęcimy naszą nową figurę św. Józefa.

W sobotę przypada przeniesiona Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. o godz.: 8.00, 9.30 – za naszą Parafię, Miasto i Ojczyznę, i o 16.30. Msza o godz.18.00 jest już mszą z niedzieli.
Z racji I soboty miesiąca o godz. 7.30 nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP z modlitwą różańcową. Od godz. 9.00 odwiedzimy chorych. Prosimy o zgłoszenia.

Na przyszłą niedzielę Parafia św. Józefa obchodzi swój odpust. O godz. 9.30 Msza św. w intencji Dzieci, które przygotowują się do Wczesnej Komunii św.
To również Niedziela Dobrego Pasterza – Światowy Dzień Modlitw o Powołania.