Żyjemy wśród przeciwności, trudów i cierpień. Chrystus jednak nie pozostawił nas samych, obiecał zesłać Ducha Świętego. To właśnie Duch Święty wspiera nas w walce ze złem, uświęca w drodze przez życie i nadaje sens naszej ludzkiej egzystencji. Dzięki Niemu możemy przyjąć dary Boże płynące z tej Mszy św. Kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Za ofiary serdeczne Bóg zapłać.

Drodzy Parafianie. W związku z nowym zarządzeniem w naszym kościele na mszy św. i nabożeństwach może przebywać jednorazowo 60 osób. Prosimy zajmować oznaczone miejsca. Maseczki nadal obowiązkowe.

Dzisiaj nabożeństwo majowe o godz. 16.00. W tygodniu o godz.17.30.

W związku z rozpoczynającymi się obchodami przypadającej w poniedziałek 100 rocznicy urodzin św. Jana Pawła II, w naszej parafii w tym dniu o godz. 8.00 odprawimy Mszę święta dziękczynna za życie i świętość Jana Pawła II.

W poniedziałek, wtorek i w środę przypadają Dni Krzyżowe, w czasie których modlić się będziemy o dobre urodzaje i o błogosławieństwo dla każdej pracy. Ze względu na zaistniałą sytuację pandemii nabożeństwa odbywać się będą w kościele o godz. 17.30.
Prosimy o udekorowanie krzyży przydrożnych.

We wtorek Nowenna do MB Nieustającej Pomocy na nabożeństwie Dni Krzyżowych.
W tym dniu urodziny obchodzi Abp Wiktor Skworc. Polecamy Go pamięci modlitewnej.

W czwartek okazja do spowiedzi od godz. 17.30.

W piątek rozpoczynamy nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego

W sobotę okazja do spowiedzi od 17.30.

Za tydzień przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

W ramach obchodów 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II, Pierwszy Program Telewizji Polskiej oraz Polskie Radio wyemitują w poniedziałek 18 maja br. o godz. 18:00 widowisko muzyczne Santo subito – Prorok naszych czasów, podczas którego zaprezentowane zostaną utwory ważne dla polskiej kultury, przybliżające sylwetkę i nauczanie Papieża Polaka.