Imię Boga „Jahwe” oznacza, iż Bóg jest dla człowieka, idzie razem z nim, jest Bogiem pomagającym i zbawiającym. Każdy ochrzczony ma specjalne posłannictwo, które powinien starać się zrozumieć, i zadanie, które powinien wypełnić. Chrystus pragnie być obecny dla innych w każdym chrześcijaninie. Kolekta specjalna na fundusz remontowy naszego kościoła. Za ofiary Bóg zapłać.

Dzisiaj nabożeństwo czerwcowe o godz. 16.00. Do piątku – w Oktawie Bożego Ciała nabożeństwa z procesją o godz. 17.30. W sobotę po Mszy wieczornej.

We wtorek nowenna do MB Nieustającej Pomocy na nabożeństwie czerwcowym. .

W piątek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.

W sobotę wspominamy Niepokalane Serce NMP

W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 grupa dzieci przystąpi do I Komunii św. Z racji obecnej sytuacji i w trosce o bezpieczeństwo bardzo prosimy, by na tej mszy w kościele były obecne tylko rodziny i goście dzieci komunijnych. Dziękujemy za wyrozumiałość.

Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych na rok 2021. Prośmy w intencjach naszych najbliższych. Pamiętajmy o naszych zmarłych.

Drodzy Parafianie. Bardzo dziękujemy za wszelkie wsparcie: modlitewne i finansowe, ofiary składane w kościele i wpłacane na konto parafialne. Tylko dzięki Waszej życzliwości nasza Parafia może nadal normalnie funkcjonować. Wielkie Bóg zapłać!

W gablocie informacja o zapisach do Szkoły Muzycznej.