Wychwalamy dzisiaj Boga w Trójcy Jedynego, Boga, który jest Ojcem, Syna, który jest Zbawicielem, i Ducha Świętego, który nas uświęca. W imię Trójcy Świętej rozpoczęliśmy tę ofiarę, trwajmy więc zawsze złączeni z Bogiem, który nas kocha, zbawia i uświęca. Kolekta przeznaczona jest na potrzeby Wydziału Teologicznego UŚ. Za ofiarę składamy Bóg zapłać.

Dzisiaj Nabożeństwo Czerwcowe o godz. 16.00. Zapraszamy.
W miesiącu czerwcu po wieczornej Mszy św. odprawiamy naboż. do Serca Pana Jezusa z wyjątkiem oktawy Bożego Ciała, kiedy to nabożeństwo odprawimy o godz. 17.30.
Dziś kończy się okres spowiedzi wielkanocnej.

We wtorek Nowenna do M.B. Nieustającej pomocy na nabożeństwie czerwcowym.

W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. W tym dniu składamy wszyscy publiczne świadectwo naszej wiary wobec Najśw. Sakramentu, biorąc udział w procesji. Z racji pandemii w tym roku każdą Mszę św. zakończymy wystawieniem Najśw. Sakramentu i procesją teoforyczną z czterema błogosławieństwami wokół kościoła.
Msze św. jak w niedziele: o godz. 6.30, 8.00, 9.30, 11.00,12.15 i o 19.00. Nie ma Nieszporów.

W piątek o godz. 16.30 ks. Bp Grzegorz Olszowski udzieli naszej młodzieży Sakramentu Bierzmowania. Z racji pandemii i konieczności zachowania bezpieczeństwa w kościele będą obecni tylko rodzice i świadek bierzmowania. Dziękujemy za zrozumienie. W związku z tym dla młodzieży próba we wtorek o 19.00 i spowiedź w środę o 17.00. Obecność obowiązkowa.

W sobotę zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie. Rozpoczniemy o 17.30 Nabożeństwem czerwcowym z procesją teoforyczną wokół kościoła. Po Mszy Różaniec i procesja z figurą M.B. i relikwiami św. Pastuszków wokół kościoła. Serdecznie zapraszamy.
Od 17.30 okazja do spowiedzi św. O godz. 19.00 Nauka chrzcielna

Za tydzień w niedzielę kolekta specjalna na fundusz remontowy naszego kościoła.

Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych na rok 2021. Prośmy w intencjach naszych najbliższych. Pamiętajmy o naszych zmarłych.