Kościół, wypełniając wolę Bożą, wzywa do nawrócenia i nadziei, że Bóg troszczy się o ludzi, kocha każdego i wszystkich pragnie obdarzyć zbawieniem. Przez ofiarę Chrystusa zbliża się do nas zbawienie, stając się naszym udziałem. Otwórzmy się w pełni. Kolekta na WŚSD w Katowicach i na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Za ofiary – Bóg zapłać.

Nieszpory o godz. 16.00. Zapraszamy.

We wtorek wieczorem Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.

Zachęcamy do licznego udziału w nabożeństwach różańcowych. Od czwartku Różaniec odprawiamy codziennie o godz. 17.15 a w niedzielę o godz. 16.00.

W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca:
– w I czwartek o godz.7.30 Nabożeństwo za duchowieństwo i o nowe powołania. O godz. 8.00 Msza św. w tej intencji.
– w I piątek o godz.7.30 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa, o godz. 8.00 Msza św. do Serca P. Jezusa. O 16.30 spowiedź dla dzieci. O godz. 16.45 Msza św. szkolna. O godz. 17.30 spowiedź dla młodzieży
– w I sobotę o godzinie 7.30 wynagradzająca modlitwa różańcowa ku czci Niepokalanego
Serca NMP i Msza św.

Chorych parafian odwiedzimy od godz. 9.00. Prosimy o zgłaszanie w zakrystii lub kancelarii.

W poniedziałek wspominamy św. Wacława, we wtorek – święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w środę – św. Hieronima, w czwartek – św. Teresę od Dzieciątka Jezus, w piątek- św. Aniołów Stróżów.

W przyszłą niedzielę obchodzimy nasz Odpust Parafialny. Dziękować będziemy Maryi za orędownictwo w naszych intencjach u Boga. Kazanie odpustowe wygłosi Ojciec Hadrian OFM. Suma Odpustowa o godz. 11.00. Następna Msza św. o godz. 12.30! Przepraszamy za zmianę. Zapraszamy poczty sztandarowe. Zachęcamy do zyskania Odpustu Zupełnego.
W tym dniu będziemy w parafii gościć Trio Wokalne z Białorusi. Na każdej Mszy św. uświetnią liturgię. Po każdej mszy będą rozprowadzać swoje płyty ze swoimi pieśniami. Chciejmy wesprzeć ich działalność, szczególnie w trudnym czasie dla Białorusi.