Z radością obchodzimy dzisiaj Uroczystość Odpustową naszej parafii ku czci Matki Bożej Różańcowej. To Opatrzność daje nam różaniec jako broń i narzędzie naszych zwycięstw. Kaznodzieją odpustowym jest Franciszkanin O. Hadrian , którego serdecznie witamy. Serdecznie witamy wszystkich parafian i gości, którzy przybyli na naszą uroczystość i życzymy im wielu łask Bożych za pośrednictwem naszej patronki. Dziś w parafii gościmy Trio Wokalne z Białorusi. Na każdej Mszy św. uświetnią liturgię. Po każdej mszy będą rozprowadzać swoje płyty ze swoimi pieśniami. Chciejmy wesprzeć ich działalność, szczególnie w trudnym czasie dla Białorusi. Kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła. Za ofiary składamy Bóg zapłać.

Nieszpory odpustowe z modlitwą różańcową o godz. 16.00 na które serdecznie zapraszamy.

W poniedziałek o godz.16.00 Msza na cmentarzu parafialnym. Później o 17.15 w kościele Modlitwa różańcowa i Msza wieczorna. Kancelaria popołudniu nie będzie czynna. O godz. 20.00 Wspólnotowa Modlitwa Spontaniczna. Zapraszamy

Zachęcamy do licznego udziału w nabożeństwach różańcowych. Różaniec odprawiamy codziennie o godz. 17.15 a w niedzielę o godz. 16.00. Wtorkowa nowenna do Matki Bożej, będzie w czasie nabożeństwa różańcowego.

W piątek o 16.30 spowiedź dla dzieci, a o godz. 16.45 Msza św. szkolna.

W sobotę od 17.30 okazja do Spowiedzi św., a o godz. 19.00 Nauka Chrzcielna.

Za tydzień – Dzień Papieski. Przed kościołem zbiórka na Fundusz Stypendialny. W tym dniu młodzież oazowa zaprasza na Papieskie Kremówki.