Uroczystość Wszystkich Świętych zaprasza do szukania wstawiennictwa u naszych braci i sióstr, którzy już są w niebie. Równocześnie rozpala w nas pragnienie wejścia na drogę wiodącą ku wieczności. To zaproszenie skierowane jest do wszystkich. Kolekta na potrzeby naszej parafii. Za ofiary – Bóg zapłać.

W związku z obecną sytuacją epidemiczną o godz. 15.00 tylko w kościele Nieszpory żałobne z kazaniem bez procesji na cmentarz i nabożeństwa na cmentarzu. W dekrecie Penitencjarii Apostolskiej słyszeliśmy, jak zyskujemy odpust zupełny, który ofiarujemy za bliskich nam zmarłych.
Największym darem, jaki możemy ofiarować naszym zmarłym jest ofiara Mszy św., dlatego zachęcamy do zamawiania int. mszalnych, przypominając też, że przyjmujemy już intencje mszalne na przyszły rok.
W tygodniu modlimy się za zmarłych o godz. 7.30. Zalecki można składać w zakrystii.

W poniedziałek wspominamy Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Kościół wspomina tych, którzy w czyśćcu pokutują za grzechy.
W tym dniu – ze względu na pandemię- o godz. 15.00 msza św. za wszystkich Zmarłych w Kościele.

We wtorek nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Zapraszamy do uczestnictwa.
W tym dniu ks. Proboszcz na Mszy św. o godz.18.00 z racji swoich urodzin pragnie podziękować Panu Bogu za dar życia i powołania kapłańskiego.

W I czwartek miesiąca o godz. 8.00 Msza św. w int. Ojca Św., biskupów i kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
O godz. 17.30 adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi.

W I piątek o godz. 8.00 Msza św. do Serca P. Jezusa
O 16.30 spowiedź dla dzieci, a o godz. 16.45 Msza św. szkolna.

W I sobotę o godz. 8.00 Msza św. ku czci Niepokalanego Serca NMP.
Chorych parafian odwiedzimy od godz. 9.00. Prosimy o zgłaszanie w zakrystii lub kancelarii. O godz. 19.00 nauka chrzcielna.

Obchody liturgiczne: środa – wspomnienie św. Karola Boromeusza.