Powołani jako chrześcijanie do wysławiania Boga w Trójcy Jedynego, mamy swym życiem przyczyniać się do uświęcania świata, w którym nieustannie dokonuje się zbawienie. Dzisiejsza niedziela obchodzona jest jako Światowy Dzień Misyjny i rozpoczyna Tydzień Misyjny. Dziś gościmy ks. proboszcza Grzegorza Węglorza, budowniczego kościoła M.B. Fatimskiej w Katowicach Piotrowicach. Kolekta specjalna na ten cel. Za ofiary – Bóg zapłać .

Dzisiaj o godz. 16.00 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe, gdzie szczególnie będziemy się modlić w intencji dzieł misyjnych Kościoła i za wszystkich misjonarzy.
O godz. 17.30 rozpocznie się Dzień Skupienia dla Narzeczonych.

W tygodniu nabożeństwa różańcowe o godz. 17.15 – serdecznie zapraszamy.

W poniedziałek o godz. 18.00 Mszą św. rozpocznie się spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Obecność obowiązkowa.

We wtorek wspominamy św. Jana Kantego . Na nabożeństwie różańcowym powierzymy się MB Nieustającej Pomocy.

W czwartek wspominamy św. Jana Pawła II. Okazja do spowiedzi od godz. 17.30.

W piątek o 16.30 spowiedź dla dzieci, a o 16.45 Msza szkolna.

W sobotę okazja do spowiedzi od godz. 17.30.

Zalecki za bliskich nam zmarłych będzie można składać w zakrystii lub w kancelarii. Na ławkach będą wyłożone karteczki, które prosimy zabrać i wypisać na nich swoich zmarłych.

Od wtorku od godz.8.00 do środy do godz. 11.00 przy naszej parafii – na placu za probostwem, zostanie przeprowadzona zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, jako wsparcie dla misji w Afryce. Zachęcamy do włączenia się.

Prosimy i zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych jeszcze na obecny rok, jak i na przyszły. Pamiętajmy o swoich jubileuszach i o zmarłych.

Na probostwie są do odebrania albumy i zdjęcia z tegorocznej wrześniowej I Komunii św.