Jezus Chrystus, Król Wszechświata zaprasza nas do swego królestwa, do pojednania, do wolności od grzechu, do szczęścia. Warto zadać sobie pytanie: jakim królem jest dla nas Jezus i czym jest dla nas Jego Królestwo? Odmawiając Akt poświęcenia rodziny ludzkiej Chrystusowi Królowi można zyskać odpust zupełny. Kolekta na potrzeby archidiecezji. Za ofiary Bóg zapłać.

Dziś zapraszamy na Nieszpory o godz.16.00.

Czcicieli Matki Bożej zapraszamy na Mszę św. i nowennę we wtorek o godz. 18.00.

W czwartek i sobotę o godz. 17.30 adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi.

W piątek o godz. 16.45 msza św. szkolna.

W tym roku z racji sytuacji epidemicznej nie odbędą się w tradycyjnej formie Odwiedziny Duszpasterskie – Kolęda. Tylko – na indywidualne zaproszenie Zainteresowanych – w związku z poświęceniem nowego mieszkania czy domu, lub w szczególnej konieczności – pragnieniu spotkania z duszpasterzem, trzeba osobiście zgłosić to w kancelarii parafialnej. Termin spotkania zostanie indywidualnie ustalony na okres poświąteczny. Również w okresie poświątecznym będą odprawiane specjalne Msze św. w intencji Parafian – Mieszkańców poszczególnych ulic.

Na przyszła niedzielę rozpoczynamy ADWENT – nowy rok liturgiczny. Zachęcamy do przygotowania symboli adwentowych: wieńca, kalendarza czy też lampionów. Również z powodu sytuacji epidemicznej nie będzie w tym roku Rorat w formie tradycyjnej. Odbędą się one on-line. Autorzy internetowej platformy Holy Week (holyweek.pl) opracowują adwentową ofertę dla rodzin. Zostaną zaproponowane
krótkie filmiki do pobrania na platformie Holy Week oraz słuchowisko z udziałem grupy dzieci, udostępnione na falach Radia eM.
I Niedziela Adwentu jest Niedzielą Trzeźwości. Będzie wyłożona Księga Trzeźwościowa. Zapraszamy do deklaracji na czas Oczekiwania.

Można zaopatrzyć się w kancelarii w opłatki i świece wigilijne. Przypominamy też, że ofiary ze świec przeznaczone są na pomoc ubogim dzieciom.