Przeżywamy w naszej parafii Kiermasz z racji rocznicy poświęcenia naszego kościoła. Dziękujmy Bogu, za naszą świątynie, w której możemy się modlić, przyjmować sakramenty św. i składać Bogu Najświętszą Ofiarę. W modlitwie pamiętamy o wszystkich dobrodziejach, fundatorach i budowniczych naszej świątyni. Dziś przeżywamy Światowy Dzień Ubogich, a w archidiecezji obchodzimy Dzień Muzyki Liturgicznej. Po mszach przed kościołem zbiórka na Fundację Papieską Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Kolekta na potrzeby naszej parafii. Za ofiary składamy Bóg zapłać.

Dziś o 16.00 Nieszpory niedzielne. Zapraszamy.

Czcicieli Matki Bożej zapraszamy na Mszę św. i nowennę we wtorek o godz. 18.00.

W czwartek i w sobotę o godz. 17.30 adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi.

W piątek o godz. 16.45 Msza św. szkolna.

W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
W tym dniu kolekta na potrzeby archidiecezji.

Od przyszłej niedzieli w kancelarii będzie można nabyć opłatki, świece wigilijne .

W tym tygodniu wspominamy:
– we wtorek – św. Elżbietę Węgierską,
w środę – bł.Karolinę Kózkównę,
w piątek – św. Rafała Kalinowskiego,
w sobotę – Ofiarowanie NMP.