Mając Mistrza z Nazaretu w swoim życiu, który przekazuje „naukę z mocą”, jesteśmy pewni, że nie zginiemy. Przyjęcie Bożej prawdy z wiarą i wierność nauce Pana gwarantują zbawienie. Dzisiejsza kolekta na potrzeby parafii – Bóg zapłać.

Dzisiaj o 16.00 ostatnie Nieszpory Kolędowe. Zapraszamy.

We wtorek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego – MB Gromnicznej obchodzone jako światowy dzień Życia Konsekrowanego. Na Mszach św. święcimy gromnice. Dodatkowa Msza św. o 9.30. Kolekta na zakony kontemplacyjne.
Czcicieli M. Bożej zapraszamy na Mszę św. i nowennę o godz. 18.00.
O godz. 19.00 w kościele spotkanie pierwszej grupy dzieci przygotowujących się do I Komunii św. ( Klasa 3A i z innych szkół) wraz z rodzicami.

W środę wspominamy św. Błażeja. Na mszach udzielamy błogosławieństwa od chorób gardła.

W I czwartek o godz. 8.00 Msza św. w int. Duchowieństwa i o nowe powołania. O 7.30 nabożeństwo w tej intencji. O godz. 17.30 adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi.

W I piątek wspominamy św. Agatę. Na Mszach św. pobłogosławimy chleb i wodę. O godz.8.00 Msza św. do Najśw. Serca Pana Jezusa int. Parafian. O 7.30 nabożeństwo do NSPJ.

W I sobotę o 7.30 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP z modlitwą różańcową.
Od godz. 9.00 odwiedzimy chorych. Prosimy o zgłoszenia. Okazja do spowiedzi i Adoracja od godz. 17.30.

W przyszłą niedzielę na Mszy o godz. 11.00 poświęcimy dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. świece komunijne i różańce.