Ludzie, którzy żyli w czasach Jezusa, chcieli o Nim wiedzieć wszystko, ale nie byli w stanie wszystkiego pojąć. My też często tak się zachowujemy. Niech ta Eucharystia będzie dla nas zbawiennym lekarstwem na drogach poznawania Zbawiciela. Niech przymnoży nam wiary, nadziei i miłości w kroczeniu za Panem. Kolekta dzisiejsza na archidiecezję – wspieranie domów rekolekcyjnych – za ofiary Bóg zapłać.

Dzisiaj o godz. 16.00 Nieszpory niedzielne – serdecznie zapraszamy

W środę wspominamy św. Scholastykę, w czwartek – NMP z Lourdes.

W poniedziałek na Mszę o godz. 18.00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania.

We wtorek Czcicieli M. Bożej zapraszamy na Mszę św. i nowennę o godz. 18.00.
O godz. 17.00 przymiarka strojów komunijnych dla dzieci z klasy 3A i innych szkół, a o godz. 18.00 – dla dzieci z klas 3B i 3C. Będzie można również odsprzedać stroje z poprzedniego roku. O godz. 19.00 w kościele spotkanie drugiej grupy dzieci przygotowujących się do I Komunii św. ( Klasa 3B i 3C) wraz z rodzicami.

W czwartek z racji Dnia Chorych o godz. 8.00 na Mszy św. będziemy się modlić w intencji chorych i dla chorych indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. Drzwi do kościoła od strony kaplicy M.B. będą otwarte, by można było wjechać wózkiem inwalidzkim. Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy.

W czwartek i sobotę o godz. 17.30 adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi.

W piątek o 16.45 Msza szkolna.

W sobotę o godz. 19.00 Nauki Chrzcielne.

W niedzielę 28.02.2021 r. o godz. 17.30 Dzień Skupienia dla Narzeczonych.