Tak już jest w tym świecie, że jedni szukają wartości mądrych i pięknych, a inni grzechu i głupoty. Musimy byś wrażliwi na trąd dzisiejszego świata, musimy być wrażliwi na dobro, ale jeszcze bardziej na zło, które paraliżuje nasze serca, rodziny i społeczeństwa, w których żyjemy. Dzisiejsza kolekta na potrzeby naszej parafii. Za ofiary – Bóg zapłać.

Dzisiaj o 16.00 Nieszpory. Zapraszamy.
Od dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu.

We wtorek Czcicieli M. Bożej zapraszamy na Mszę św. i nowennę o godz. 18.00.
O godz. 19.00 w kościele spotkanie pierwszej grupy dzieci przygotowujących się do I Komunii św. ( Klasa 3A i z innych szkół) wraz z rodzicami.

W środę poprzez POPIELEC rozpoczynamy czas wielkopostnej pokuty. W związku z pandemią Kongregacja ds. Kultu Bożego nakazuje, by popiołem posypywano głowy bez ich dotykania. Paniom w nakryciach głowy popiołem zostanie posypane to nakrycie, a nie pomazane czoło. Msze św. z posypaniem głów popiołem o godz. 8.00, 9.30, 16.30 i o 18.00.
W tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych obowiązuje wszystkich, którzy ukończyli 14 rok życia, a post, czyli jeden posiłek do syta w ciągu dnia, obowiązuje wszystkich między 18 i 60 rokiem życia.

W czwartek rozpoczynamy czterdziestogodzinne nabożeństwo przebłagalne trwające do soboty. Po mszy św. porannej wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja do godz. 18.00. Prosimy, aby każdy znalazł sobie trochę czasu i przyszedł do kościoła na chwilę adoracji. O godz. 17.30 okazja do spowiedzi.

W piątek o godz. 16.30 spowiedź dla dzieci, a o godz. 16.45 msza św. szkolna.
Adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 16.45.
O godz. 17.15 serdecznie zapraszamy na DROGĘ KRZYŻOWĄ. W zakrystii można składać zalecki za zmarłych, za których modlić się będziemy przy Drodze Krzyżowej.

W sobotę okazja do spowiedzi od godz. 17.30. Adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 18.00.

I Niedziela Wielkiego Postu jest Niedzielą Trzeźwości. Będzie wyłożona Księga Trzeźwości – zachęcamy do deklaracji – przynajmniej na czas Wielkiego Postu.
Kolekta tego dnia będzie miała charakter jałmużny postnej.
W niedziele Wielkiego Postu zapraszamy o godz. 16.00 na Gorzkie Żale. Kazania Pasyjne będzie głosił ks. wikary Łukasz Iwanowski.