Czy w moim życiu Bóg jest na pierwszym miejscu, czy może jest coś, czym przysłaniam obraz Boga? Czy moja wiara i krzyż Chrystusa są dla mnie chlubą i drogowskazem? Jak traktuję Dekalog? Oby Eucharystia pomogła mi stanąć w prawdzie przed Bogiem i sobą. Kolekta na potrzeby naszego kościoła. Za złożone ofiary – Bóg zapłać.

Dzisiaj o godz. 16.00 Gorzkie Żale i kazanie pasyjne. Serdecznie zapraszamy.

We wtorek na godz. 18.00 zapraszamy czcicieli Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
O godz. 19.00 w kościele spotkanie drugiej grupy dzieci przygotowujących się do I Komunii św. ( Klasa 3B i 3C) wraz z rodzicami.

W czwartek i sobotę o godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi.

W piątek o 16.45 Msza św. szkolna.
O godz. 17.15 DROGA KRZYŻOWA. W zakrystii można składać zalecki za zmarłych do modlitwy na Drodze Krzyżowej .

Zachęcamy wiernych do udziału w tradycyjnych nabożeństwach wielkopostnych – Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach. Przypominamy że wierni, którzy odprawiają pobożnie Drogę Krzyżową mogą zyskać odpust zupełny, spełniając przy tym zwykłe warunki odpustu.

W sobotę przypada 8 rocznica wyboru papieża Franciszka. Pamiętamy w modlitwie.
O godz. 19.00 Nauki Chrzcielne.

Przyszła niedziela to Niedziela Radości – Laetare. W tym dniu kolekta specjalna na spłacenie ogrzewania w kościele.

Jak zapowiadaliśmy, na stronie internetowej INFORMACJE Redakcji Audycji Katolickich TVP dotyczące Rekolekcji wielkopostnych w TVP3, w gablotce parafialnej i w naszej gazetce znajdziemy szczegółowe informacje o rekolekcjach dla dzieci, osobno dla młodzieży i osobno dla dorosłych, które będą emitowane w TVP3.